KARAEVLİ DLG-ÖÇP... John Deere ve Gaspardo ekipmanları deneme...

jd 7925 pek çekemedi seri girdi olmadı... Fuar güzeldi gaspardo ekipmanları çok daha güzeldi.... JD lerde hp leri söylediler Gaspardo tanıtımlarını yaparken onlar bile iyi çekemedi... Bende şunu anladım ki Gaspardo ürünlerinde küçük çiftçiye ithafen hiçbirşey yok gibi....

Gaspardo ve jd ile valtra

Bir teşekkürü çok görmeyiniz....

Ynt: KARAEVLİ DLG-ÖÇP... John Deere ve Gaspardo ekipmanları deneme...

alipasalierkan link=topic=45466.msg428095#msg428095 date=1311456348' Alıntı:
Güzel paylaşım Aykut. Sen bu vidyoları ne zaman çektin? Sanki yan yanaymışız gibime geliyor...:D
bugün saat yaklaşık olarak 1-1.30 arası elimde nokia telefon vardı tarım aşkı işte kamera almadım telefon ile çektim bende...

Aykut Güler link=topic=45466.msg428103#msg428103 date=1311456870' Alıntı:
bugün saat yaklaşık olarak 1-1.30 arası elimde nokia telefon vardı tarım aşkı işte kamera almadım telefon ile çektim bende...

Yan yanaymışık yaws. İki adım ötende çektim bende. Elimde kamera vardı. Üzerimde mavi çizgili gömlek vardı. Ama tabi kalabalıkta fark edememişsindir. Vidyoda kolum gözüküyor galiba azcık...:D

alipasalierkan link=topic=45466.msg428111#msg428111 date=1311457693' Alıntı:
Yan yanaymışık yaws. İki adım ötende çektim bende. Elimde kamera vardı. Üzerimde mavi çizgili gömlek vardı. Ama tabi kalabalıkta fark edememişsindir. Vidyoda kolum gözüküyor galiba azcık...:D
hatırlar gibiyim bide çok sık foto çeken biri vardı profesyonel makina bi de gri renkte bi makına ile... Keşke daha önce haberleşmiş olsaydık bize yakın olduğu için ben 1. ve 3. gün gittim 2. günde gidecektim ama işim çıktı gidemedim...

Aykut Güler link=topic=45466.msg428117#msg428117 date=1311458141' Alıntı:
hatırlar gibiyim bide çok sık foto çeken biri vardı profesyonel makina bi de gri renkte bi makına ile... Keşke daha önce haberleşmiş olsaydık bize yakın olduğu için ben 1. ve 3. gün gittim 2. günde gidecektim ama işim çıktı gidemedim...

Gri renkte makina ile amcaoğlu benim yanımda çekiyordu. Bende siyah kamera vardı. İki gündür internete giremiyorum. Telefon hatları kopuktu. Yoksa siteye şu gün gideceğim diye yazacaktım. Olmazsa haftaya Çorlu fuarı var. Orayada gideriz. Belki o zaman denk düşeriz...:D

Ally TOKMAKCI link=topic=45466.msg428122#msg428122 date=1311458505' Alıntı:
Erkan abi gitmişsin Senden bekliyoruz foto ve videoları :D

Neler neler çektim sen bir görsen...:D En kısa zamanda paylaşacağım. Ama biraz zaman alabilir...;)