Telefon sevdası uğruna

250720111834288152575_2.jpg
D'nin Kaliforniya eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı...
Telefon sevdası uğruna
Ceres kentinde yaşayan 21 yaşındaki Jared Medeiros, lağıma düşen cep telefonunu almaya çalışırken rögar kapağına sıkıştı.

Sokakta yürürken bir sokak çetesinin saldırısına uğradığını ve telefonunun saldırganlar tarafından lağıma atıldığını söyleyen Medeiros, 40 dakika çaresizce kurtarılmayı bekledi. Medeiros, itfaiyeciler tarafından kurtarıld

Ynt: Telefon sevdası uğruna

GENÇ EYMIRLİ link=topic=45486.msg428430#msg428430 date=1311621398' Alıntı:
Bence de nail abi. 10gün önce benim telefonda tuvalete kaydı gitti ne telefona ne sim karta açıyorum . Hafıza kartı gitti .
abi benim eski telefonda gitti.annem telefoonu bi sabunladı bi daha görüntü gelmedi

Makinaya girdiyse onun işi bitti artık. Ama mesala suya düştü hemen batarya yi çıkar kurut . Traktörü yıkarken böyle çamurun içine düşmüş 5dakika falan görmedim. Aynı böyle yaptım taktım bataryayı pek düzenli çalışmadı sobanın altına koydum bi güzel kurudu. Sonra canavar gibi oldu. 2tane mi 3tanemi motor çığnadi
mf_ford link=topic=45486.msg428505#msg428505 date=1311665403' Alıntı:
abi benim eski telefonda gitti.annem telefoonu bi sabunladı bi daha görüntü gelmedi

ben su ark ' ına düşürdüm 60-70 metre ilerden çıkarabildim akıntılı bir yerdi hemen bataryayı çıkardım kapaklarını falan açtım iyice kuruttum sonra telefoncuya götürdüm oda temizledi 4 sene oldu hala çalışıyor

GENÇ EYMIRLİ link=topic=45486.msg428520#msg428520 date=1311668873' Alıntı:
Makinaya girdiyse onun işi bitti artık. Ama mesala suya düştü hemen batarya yi çıkar kurut . Traktörü yıkarken böyle çamurun içine düşmüş 5dakika falan görmedim. Aynı böyle yaptım taktım bataryayı pek düzenli çalışmadı sobanın altına koydum bi güzel kurudu. Sonra canavar gibi oldu. 2tane mi 3tanemi motor çığnadi
o antibakteriyel sabun yüzünden oldu