İşte köyümüzün sulama barajı...

Ynt: İşte köyümüzün sulama barajı...

satocan58 link=topic=45492.msg428389#msg428389 date=1311616656' Alıntı:
Sazanda vardir kesin o gölde. Levent abi sormadan ben soriyim...

:D Kesin vardır,son karede o karşıdaki dikilenler balıkçıya benziyor zaten :8. Bana kalırsa her köye böyle bir sulama barajı lazım. (Tabiiki balıklıcana tarafından)

768 link=topic=45492.msg428403#msg428403 date=1311617751' Alıntı:
:D Kesin vardır,son karede o karşıdaki dikilenler balıkçıya benziyor zaten :8. Bana kalırsa her köye böyle bir sulama barajı lazım. (Tabiiki balıklıcana tarafından)
Su oldumu balik olacak abi.))) Zaten icinde balik olmayan su tarima elverisli olmuyormusmus)) dediydi dersiniz, bi kac yila böyle bi haber cikarsa sasirmayin...
nailyetek link=topic=45492.msg428423#msg428423 date=1311620389' Alıntı:
Bizede lazım, balık yaşamasa da olur, su=hayat..:)
balikda hayattir nail abi. sen balikla suyu ayri düsünebiliyonmu. benim aklima su diyince üc sey geliyo..yonca sulama, balik, birde icme suyu...

Valla şimdi geldim mısır sulamaktan, mutlaka gölette balık vardır da.:) Yani var da, benim hiç yakalamak gibi bir hevesim yok, yaktım ateşi, vurdum kara çaydanlıklara çayı..:D

nailyetek link=topic=45492.msg428428#msg428428 date=1311621069' Alıntı:
Valla şimdi geldim mısır sulamaktan, mutlaka gölette balık vardır da.:) Yani var da, benim hiç yakalamak gibi bir hevesim yok, yaktım ateşi, vurdum kara çaydanlıklara çayı..:D
))) abi iyi yetisiyon hepsine biden...Bi bakmissin kaynak yapiyon, ayni gün dügünde, ertesi gün sabah nadas aksam sulama...Kac NAIL Yetek var. Birde evdeki inekler vardi bakman gereken...Masallahin var...Ne yalan söyleyim bende hayranlik uyandiriyon...

eline sağlık kardeş güzel resimler ve güzel paylaşım,ama merak ettim şahsen barajdan basınçlı sulama görüntülerinide atsana.

Ben orda olacam ne balık tutarım biliyor musunuz? Bizim barajdanda bir sene kanaletlerle tarlalarımıza balık gelmişti.Tarlaya su sulamaya giden akşam eve kocaman balıklarla dönmüştü.

hacimmet link=topic=45492.msg428438#msg428438 date=1311624372' Alıntı:
eline sağlık kardeş güzel resimler ve güzel paylaşım,ama merak ettim şahsen barajdan basınçlı sulama görüntülerinide atsana.
sonunda şeftali hasatına başladık başlıklı konuda videosu var vanayı açarken daha önce paylaşmıştım...

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için o gün bayağı kalabalıktı piknik yapan balık tutan bizde bazen işimiz olmadığı zaman gidiyoruz balık tutmaya çok büyük balıklar var orda bi yandan tutuyoruz bi yandanda pişirip yiyoruz çok güzel oluyo nail abinin keyfi gibi çayıda demliyoruz...

nailyetek link=topic=45492.msg428428#msg428428 date=1311621069' Alıntı:
aslında hazır ateşide yakmışsın oltayıda atsaydın iyi olurdu nail abi ateşin bi yanında çaydanlık diğer yanında balık...