KIOTI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

KIOTI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuara ilgi sıcaktan dolayı pek fazla değildi. Çorlu fuarıda yakın olduğu için fazla katılımcı firmada yoktu. Genellikle ithal markalar mevcuttu. Şimdi bu konuda da sizlerle Kioti standını paylaşıyorum....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: KIOTI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Ally TOKMAKCI link=topic=45521.msg428765#msg428765 date=1311762229' Alıntı:
3. Foto da Kioti kaç bg Gaspardo takılı olan çekebilecekmi ki onu tşkler erkan abi :)
;D bayır aşağa çeker. :D bunların performansını hiç görmedik sitede biri alıp paylaşsada görsek :) paylaşım için teşekkürler erkan abi.

Ynt: KIOTI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

rocky link=topic=45521.msg428769#msg428769 date=1311763750' Alıntı:
;D bayır aşağa çeker. :D bunların performansını hiç görmedik sitede biri alıp paylaşsada görsek :) paylaşım için teşekkürler erkan abi.
tekerlere su basarlar ;D :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Ally TOKMAKCI link=topic=45521.msg428765#msg428765 date=1311762229' Alıntı:
3. Foto da Kioti kaç bg Gaspardo takılı olan çekebilecekmi ki onu tşkler erkan abi :)

90 beygir civarı sanırsam. Bilmem çekiyor mu? Çekerken görmedim...:D

eline sağlık erkan abi bunlara uzaktan bi baktım anladım kioti olduklarını yakından bakıp inceleme gereksinimi duymadım fotolarınıda çekmedim açıkçası zaten hiçte ilgilenen yoktu :D