DEUTZ STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

DEUTZ FAHR - SAME - LAMBORGHINI - GOLDONI ŞAHSUVAROĞLU STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuara ilgi sıcaktan dolayı pek fazla değildi. Çorlu fuarıda yakın olduğu için fazla katılımcı firmada yoktu. Genellikle ithal markalar mevcuttu. Şimdi bu konuda da sizlerle Same - Deutz Fahr - Lamborghini - Goldoni - Şahsuvaroğlu standını paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DEUTZ STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Paylaşım için teşekkürler. Deutzun 100 lüğüne Alman malı diyorlar ama motorundan başka Alman malı olan bir yeri yok gibi geldi bana. Alman kalitesi on metre öteden belli oluyor çünkü. Same nin 100 lüğüyle birlikte İtalya dan gelen modellerden olması lazım herhalde. Yoksa, 75 beygirliklerden sonra 100 lükleri de Bandırma da montaj etmeye başlamış olabilirlermi acaba?

Ynt: DEUTZ STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

deutzun same ile aynı olan modelini hiç sevmedim. biraz görünüşe hitap edecek yahu :D eline sağlık aga

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

768 link=topic=45527.msg428789#msg428789 date=1311768678' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Deutzun 100 lüğüne Alman malı diyorlar ama motorundan başka Alman malı olan bir yeri yok gibi geldi bana. Alman kalitesi on metre öteden belli oluyor çünkü. Same nin 100 lüğüyle birlikte İtalya dan gelen modellerden olması lazım herhalde. Yoksa, 75 beygirliklerden sonra 100 lükleri de Bandırma da montaj etmeye başlamış olabilirlermi acaba?

Deutz Fahr ' ı Lamborghini firması satın aldı. SDF grubunu kurdular. Yani Same Deutz Fahr kuruldu. İtalya ' da Deutz ve Same aynı fabrikada üretiliyor. Zaten özellikleri, modelleri ve motorları aynı. Sadece kaportaları değişiyor. O yüzden ikiside aynı. Bandırma ' da bildiğim kadarıyla daha ufak modeller üretiliyor.

SmhGwz link=topic=45527.msg428830#msg428830 date=1311777660' Alıntı:
goldoniyidemi bu grup satıyor..
tşkler..

Evet Şahsuvaroğlu satıyor. Bayadan beri Goldoni Şahsuvaroğlu bünyesinde olması lâzım.

güzel paylaşım erkan abi yeni tipler çok kötü olmuş doğancanında dediği gibi biraz göze hitap edecek dimi yani ;)

Yorumlar için Tekrar sağolun arkadaşlar...;)

_ÖzGüR_ link=topic=45527.msg429013#msg429013 date=1311804881' Alıntı:
güzel paylaşım erkan abi yeni tipler çok kötü olmuş doğancanında dediği gibi biraz göze hitap edecek dimi yani ;)

Bu tipleri zaten vardı. Nedense fazla tip değiştirmiyorlar....

O büyüklerin var ya 110-90 ' dan farkı yok. 3 takviye var 4 de vites var.Geçişler debriyajla.Kabin ufacık.70.000 € istiyorlar bir de.160 HP kara şanzıman :D

<<B.Özyurt>> link=topic=45527.msg430464#msg430464 date=1312278897' Alıntı:
O büyüklerin var ya 110-90 ' dan farkı yok. 3 takviye var 4 de vites var.Geçişler debriyajla.Kabin ufacık.70.000 € istiyorlar bir de.160 HP kara şanzıman :D
arkadas o motorları sorduk fuarda neden boule kara tıp dıe
onları calısanlara vermek için yapmıslar.adam dıyorkı teknolojık motoru calısana versen heryerını maffeder dıo onun için kara tıp dıo.ayrıca deutzu same grubu satın aldı