VALTRA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

VALTRA - HATTAT - FERRARI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuara ilgi sıcaktan dolayı pek fazla değildi. Çorlu fuarıda yakın olduğu için fazla katılımcı firmada yoktu. Genellikle ithal markalar mevcuttu. Şimdi bu konuda da sizlerle Valtra - Hattat - Ferrari standını paylaşıyorum. Bizim gittiğimiz gün yeni Hattat Compact ve Bahçe Serisi traktörlerin lansmanı yapıldı. Fakat biz Valtra' nın bayi, servis ve parça satıcılarının kalabalığından ve gösteride gereksiz kullandıkları dumandan dolayı pek traktörleri inceleyemedik. Zaten bizede pek hitap eden modeller değildi. Ama sizler için birkaç kare çekmek isterdim. Artık başka sefere....;) Lansman gösterisinde çektiğim vidyoyu aşağıda paylaşıyorum....;)

alipasalierkan............;)

Vidyo HD...!!!

DLG-ÖÇP FIELD DAYS - HATTAT TRACTORS DEMONSTRATION / HATTAT LANSMANI 2011...!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: VALTRA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

:D yazık bunu alan çiftcilere köyümde 2 valtra var enjektörler öldü degiştiremiyorlar çünkü ;

enjektör kütüğü bulamadılar türkiyede !!!

Ynt: VALTRA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

güzel paylaşım erkan abi ben bu dumanlı gösteriyi :D izleyemedim zaten pekte ilgilenmiyorum valtralarla zaten nh ve case olmayınca günün büyük bir bölümünü CLAAS stantında geçirdim diğer markalara pek vakit kalmadı :D

rençberçiftci link=topic=45529.msg428998#msg428998 date=1311801306' Alıntı:
Fabrikasında damı yokmuş?

istanbul dahil olmak üzere tüm türkiyede aradılar ama evet malesef yok kardeşim sisu diesel motorun enjektör kütüğü yok

rahimavci link=topic=45529.msg429068#msg429068 date=1311841382' Alıntı:
istanbul dahil olmak üzere tüm türkiyede aradılar ama evet malesef yok kardeşim sisu diesel motorun enjektör kütüğü yok
Alırlar Rahim adamlar 160 milyon kredi çekmişler borcu kim ödeyecek

mustafagursacli link=topic=45529.msg429072#msg429072 date=1311842858' Alıntı:
Alırlar Rahim adamlar 160 milyon kredi çekmişler borcu kim ödeyecek

iyi gürsaçlı hoş diyorsunda valtra borç ödeyecek diye elinde çakacak bir motora para verirmisin :)

konyada galeriler almıyorlar 2.elini valtranın yada çok tabandan vuruyor örnek a95 25 bin veriyor

rahimavci link=topic=45529.msg429080#msg429080 date=1311845607' Alıntı:
iyi gürsaçlı hoş diyorsunda valtra borç ödeyecek diye elinde çakacak bir motora para verirmisin :)

konyada galeriler almıyorlar 2.elini valtranın yada çok tabandan vuruyor örnek a95 25 bin veriyor
valtra çok korku veriyor zaten belki iyi bir traktördür ancak nedense sıkıntıları var tabi sitede üye Ali ve Okay abi pek memnun değiller özellikle yakıt konusunda ancak bende fuarlarda gözlemledim konforu harika.......Allah kimseyi malıyla imtihan etmesin çok acı bir olay .....çifçilerimizde hattat valtra alımına hema ford üniversalde olduğu gibi devam ediyor ancak.....

mustafagursacli link=topic=45529.msg429125#msg429125 date=1311861468' Alıntı:
valtra çok korku veriyor zaten belki iyi bir traktördür ancak nedense sıkıntıları var tabi sitede üye Ali ve Okay abi pek memnun değiller özellikle yakıt konusunda ancak bende fuarlarda gözlemledim konforu harika.......Allah kimseyi malıyla imtihan etmesin çok acı bir olay .....çifçilerimizde hattat valtra alımına hema ford üniversalde olduğu gibi devam ediyor ancak.....

şimdi gürsaçlı çok hızlı bir traktör bende kullandım a95 1 sene hızlı gider tabi gidebilirsen çünkü dehşet seker hiç durmaz yolda

kabin çok dar en hoş yönü elektroliftli olursa hidrolik kısımları kullanışlı güzel

yakıtı valla ocagımıza incir ağacı dikti hiç öyle yakan bi motor görmedim ben :D çok şükür babam millet ne oldugunu ögrenmeden sattı 1 senelik motoru :D ilk 1. yılında baskı balata değiştirdim öyle şey olurmu ya :)

şimdide dediğim gibi tüm türkiyeyi aradılar enjektör kütüklerini bulamadılar :) enjektörler fena halde ama sökemiyorlar

bence bu motoru kim geitiryorsa kim topluyorsa biraz adam gibi yapmalı bu işi

rahimavci link=topic=45529.msg429138#msg429138 date=1311867600' Alıntı:
şimdi gürsaçlı çok hızlı bir traktör bende kullandım a95 1 sene hızlı gider tabi gidebilirsen çünkü dehşet seker hiç durmaz yolda

kabin çok dar en hoş yönü elektroliftli olursa hidrolik kısımları kullanışlı güzel

yakıtı valla ocagımıza incir ağacı dikti hiç öyle yakan bi motor görmedim ben :D çok şükür babam millet ne oldugunu ögrenmeden sattı 1 senelik motoru :D ilk 1. yılında baskı balata değiştirdim öyle şey olurmu ya :)

şimdide dediğim gibi tüm türkiyeyi aradılar enjektör kütüklerini bulamadılar :) enjektörler fena halde ama sökemiyorlar

bence bu motoru kim geitiryorsa kim topluyorsa biraz adam gibi yapmalı bu işi
siz kullanmışsınız olumlu yönünüde söylüyon eksik yönünüde .........

bugün kubota gibi bir marka varken insan riske girecekse onun için girmeli

mustafagursacli link=topic=45529.msg429146#msg429146 date=1311868969' Alıntı:
siz kullanmışsınız olumlu yönünüde söylüyon eksik yönünüde .........

bugün kubota gibi bir marka varken insan riske girecekse onun için girmeli

aynen öyle mademki riske girmek var işin ucunda en iyisi japonu denemek kırma bir motoru denemek ne kadar uygun olabilir önü blmem ne arkası bilmem ne

al madem riski seviyorsan kubotayı en azından motorunun garantissi bende mıtsubıshı motor her traaktöre nasip olmaz ;)

rahimavci link=topic=45529.msg429166#msg429166 date=1311875480' Alıntı:
aynen öyle mademki riske girmek var işin ucunda en iyisi japonu denemek kırma bir motoru denemek ne kadar uygun olabilir önü blmem ne arkası bilmem ne

al madem riski seviyorsan kubotayı en azından motorunun garantissi bende mıtsubıshı motor her traaktöre nasip olmaz ;)
evet Rahim biladerim şanzumanı şu ön aksı şu motoru şu değil baştan aşağı kubota ..... garantin için sağol bizde 3 tane toyota var japon malı nedir biliyoruz senin gibi ancak bize göre mal getirmediler daha....50-60 bg tarla tipi traktör lazım....

mustafagursacli link=topic=45529.msg429169#msg429169 date=1311875749' Alıntı:
evet Rahim biladerim şanzumanı şu ön aksı şu motoru şu değil baştan aşağı kubota ..... garantin için sağol bizde 3 tane toyota var japon malı nedir biliyoruz senin gibi ancak bize göre mal getirmediler daha....50-60 bg tarla tipi traktör lazım....

kioti almaktansa yine kubota yine kubota

rahimavci link=topic=45529.msg429298#msg429298 date=1311922153' Alıntı:
kioti almaktansa yine kubota yine kubota
40 yıllık orucu bozduktan sonra değilmi bari yediğin yemek adamın hoşuna gitmeli haklısın....

mustafagursacli link=topic=45529.msg429316#msg429316 date=1311926956' Alıntı:
40 yıllık orucu bozduktan sonra değilmi bari yediğin yemek adamın hoşuna gitmeli haklısın....

oruç deme be gürsaçlı valla aklım fırtıyor ne yapacaz bilmem :D