LAVERDA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

LAVERDA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuara ilgi sıcaktan dolayı pek fazla değildi. Çorlu fuarıda yakın olduğu için fazla katılımcı firmada yoktu. Genellikle ithal markalar mevcuttu. Şimdi bu konuda da sizlerle Laverda standını paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: LAVERDA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

doganbey1 link=topic=45530.msg428817#msg428817 date=1311776129' Alıntı:
Aga CLAAS larla arası nasıl bunların? yeni modelleri güzele benziyor

Kötülemek için söylemiyorum. Ama CLAAS ' ın sınıfına yetişmesi için Laverda ' nın biraz daha çalışması gerekiyor. Laverda genellikle İtalya ve bizim ülkemizde tercih ediliyor. Diğer büyük Avrupa ülkelerinde zaten kendi markası ile pek satılmıyor. Başka markaların ufak modelleri olarak satılıyor. Büyük modelleride zaten diğer markaların makinalarına göre ufak ve teknolojik olarak düşük kalıyor. Laverda büyük makina olarak ML serisi sarsaksız Agco ürünü makinaları kendi markasında satıyor. Agco ' da ufak model olarak Laverda ' ları satıyor. Öyle dengeliyorlar. Laverda ' nın kendi ürettiği en büyük makina sarsaklı ve diğer markaların makinalarından ufak. Sarsaksız zaten kendi üretemiyor.

Ynt: LAVERDA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

güzel paylaşım erkan abi bunların rev 225 modeli ile nh tc 5070 birbirine çok benziyor tabi rengini saymazsak :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

_ÖzGüR_ link=topic=45530.msg429010#msg429010 date=1311804173' Alıntı:
güzel paylaşım erkan abi bunların rev 225 modeli ile nh tc 5070 birbirine çok benziyor tabi rengini saymazsak :D

Vallah ikisinede ilgim olmadığından benzerliklerini bilemiyorum...:D