ÇORLU TARIM FUARI ZETOR STANDI 2011!!

ÇORLU TARIM FUARI ZETOR STANDI 2011!!

Arkadaşlar fuarı gezme imkanım olmuştu ve gezerken fotoğraf çektim.Fuara katılım çoktu fazla söze gerek yok ZETOR standı iyi seyirler.

ÇORLU/orion alişveriş merkezi

7ca47827.jpg

edb283eb.jpg

a0a436f0.jpg

fffd1c8f.jpg

f65e357f.jpg

c3acc9c9.jpg

9f7310f1.jpg

d5db3ff3.jpg

5d5b3483.jpg

--SON--

Ynt: ÇORLU TARIM FUARI ZETOR STANDI 2011!!

Eline sağlık fotolar güzel...Bu sene Hayrabolu Ayçiçeği Festivali` nede geldi...Ama pek hoşuma gitmedi...Vitesleri filan iyiydi ama o yandaki hidrolik kontrol kolları berbattı...İnsan elektronik yapar onları...Bide 110luğuydu...

Anıl Tiraki link=topic=45590.msg429414#msg429414 date=1311945293' Alıntı:
Eline sağlık fotolar güzel...Bu sene Hayrabolu Ayçiçeği Festivali` nede geldi...Ama pek hoşuma gitmedi...Vitesleri filan iyiydi ama o yandaki hidrolik kontrol kolları berbattı...İnsan elektronik yapar onları...Bide 110luğuydu...
evet benim de dikatimi çekti hidrolik konyrol kolları

Geçenlerde bu traktörleri Tekirdağda inceleme fırsatı bulmuştum. Aynı zamanda Türkiye geneline de dağıtımının Tekirdağdan yapıldığını öğrenmiştim. Birkaç tanesinin fiyatını falan da sordum ama fiyatları bana pek cazip gibi gelmemişti. Yani,fiyat olarak diğer avrupa traktörlerden hiç de farkı yoktu. O fiyatlarla tercih sebebi olamayacakları kesin ama hangi özelliklerinden dolayı tercih edilirler bilmem. :)

herkes bıseyler yazmış ama kımse bu motorun nasıl oldugunu bılmıo ve yarum yapıo.motor ve dokum kalıtesı olarak super kendı sınıfında hıcbır marka traktore boyun egmez guc desen var yakıt az.parasıda dıgerlerıne gore daha uygun

arkadaşlar kullanan bilir zetorun ne olduğunu yanlış anlamayın karalama yapmıyorum ama bnm zetorla nh tl 100 e karşı kafa kafaya çifte girerim gerçekten güçlü makina dediğinz gibi arkasında duran yok o ayrı bişey

kimse kullanmadan tipine göre ismine göre yorum yapıyo varsa ayakınlarda binin deneyin elektironik olaraak değil düz sada atraktörler yani bizim çifçinin kullanabileceği traktörler çok güçlü kesinlikle çok saglam ve kesinlikle kendi çapında traktörlerden daha kullanışlı ve onların hiç birine boyun egmez buna fent, massey, new hollah deutz gibi traktörlerde dahil kullanan bilir bunun dilinden çifte kolay kolay rakip çıkamaz çok aşırı fites üstünlüğü var ve çekiş...