td65d fiyatı bakarmısınız lütfen

Merhaba 2gün önce td65d kabinli klimalı plus için pazarlık yaptık anlaşmada oldu traktör 2012 model olacak ama vazgeçme hakkımız var biraz aceleye geldi pek bayi dolaşmadan fiyatını pek bilmeden aldık fiyatı şöyle 15000 nakit 46500 5 yıl vade traktörün fiyatı 62000 tl oluyor 5 yıl vadeyle 72000 tl gibi fiyata geldi yorumlarmısınız çokmu azmı normalmi lütfen teşşekürler.
Ve birde 30km ve 40km seçenekleri var satıcı çok nadir 40km satıyoruz 40kmlik çekişi düşürür tavsiye etmiyoruz dedi siz ne düşünüyorsunuz

Ynt: td65d fiyatı bakarmısınız lütfen

bana sorucak olursan bi traktör galericisi olarak bu paralara bu güçteki traktörler kesinlikle yanlış 5 yıl vadeyle 72000 tl diyosun bence yol yakınken dön sonra pişman olabilirsn bu arada bikaç tane önerebileceğim traktör olabilir kaç dönüm yer işliyosun yazarsan sevinirim...

Bana kalırsa fiyat çok yüksek o paraya Tümosan 8185 veya 95 alabilirsiniz.Td den daha fazla iş görür.Ama 65 hp için 72 bin tl vadeyle bile olsa çok bence.

Asla gittiğiniz ilk bayiyle pazarlığı bitirmeyin traktör güzel vadeside güzel ama fiyat birazda kesinlikle düşer.Diğer traktörlerle karşılaştırmayın bile al arkana bakma.

30 40 km seçenegi varsa 40 al çekişinde hiç bir sorun olmaz ben 2003 yılında 40 km lik aldım çekişi mükemmeldi yolda 30 ila 40 km ligin yakıt farkını çok rahat anlayabilirsin

62 bine anlaştınız krediyle 72 bin oluyor herhal :)
bnce size kalmış bişi ne işler yapıyorsunuz ekim dkim kurtarıyorsa neden olmasın..
krediler sanırım duşuk 5 yıl la 10 bin fazise güzel..

2011 tier 3 intercooler Td lerde 40 km secenegi var miydi? eski 40 kmlikler en fazla 34-35 yapiyordu 30 km likler 27-29 km yol cekilmez . al bi nimet 70 38 km hiz az yakar

savaser link=topic=45643.msg429995#msg429995 date=1312139988' Alıntı:
2011 tier 3 intercooler Td lerde 40 km secenegi var miydi? eski 40 kmlikler en fazla 34-35 yapiyordu 30 km likler 27-29 km yol cekilmez . al bi nimet 70 38 km hiz az yakar
nimetin ömrü ile td 65 in ömrü kesinlikle bir değil.....

Ynt: td65d fiyatı bakarmısÃÂ

@mustafagursacli motor omurlerinin bir olmadigini nerden bilion belki nimet 5000 saat daha uzun omurludur ne alaka nimeti 30 sene kullandin mi ve ya tdd yi 30 sene kullandin mi?nerden biliyon ayni olmadigini? Bende 2006 td65 var yolda omrumu yiyor hem de mazotu iciyor nimet kullandim hem zamandan hem yakittan tasarruf sagladim. zaten en fazla 8 9 sene kullanacagin motorun motor omru dayanmaz mi? Hatta mantiken yolda kullanimlarda nimet daha uzun omurludur cunku td65 de 25 gazda gidiyorsan nimette 18 gazla gidersin ayni hizi elde edersin ama bu arada yakittan ve motor omrunden tasarruf edersin ama allah icin 5.5 senedir td65 kullaniyorum daha bir sorun cikarmadi servis yuzu gormedim (bakimlar haric) sadece dun lift-o-matic kablosu koptu onu degistirdim. ayni sekilde arkadasimin 2006 nimetinde de problem olmadi .bakimlari yaptigimiz icin problem olmuyor.

melankolia link=topic=45643.msg429907#msg429907 date=1312121852' Alıntı:
bana sorucak olursan bi traktör galericisi olarak bu paralara bu güçteki traktörler kesinlikle yanlış 5 yıl vadeyle 72000 tl diyosun bence yol yakınken dön sonra pişman olabilirsn bu arada bikaç tane önerebileceğim traktör olabilir kaç dönüm yer işliyosun yazarsan sevinirim...
yaklaşık 400 dönüm

savaser link=topic=45643.msg429995#msg429995 date=1312139988' Alıntı:
nimet 70 lüks sitesinde liste fiyatı 70000Tl görünüyor bayi fiyatı ne kadar düşer bilginiz var mı?

bülent26 link=topic=45643.msg429900#msg429900 date=1312121162' Alıntı:
dogru soylemıs 40 km yaramaz fıyatı ii gibi ben td 65 kullanıyorum memnunumda...
ikizceli link=topic=45643.msg429992#msg429992 date=1312139528' Alıntı:
30 40 km seçenegi varsa 40 al çekişinde hiç bir sorun olmaz ben 2003 yılında 40 km lik aldım çekişi mükemmeldi yolda 30 ila 40 km ligin yakıt farkını çok rahat anlayabilirsin
:S :S

Ynt: td65d fiyatı bakarmÄÂÂÃ&#8218

savaser link=topic=45643.msg430083#msg430083 date=1312171588' Alıntı:
@mustafagursacli motor omurlerinin bir olmadigini nerden bilion belki nimet 5000 saat daha uzun omurludur ne alaka nimeti 30 sene kullandin mi ve ya tdd yi 30 sene kullandin mi?nerden biliyon ayni olmadigini? Bende 2006 td65 var yolda omrumu yiyor hem de mazotu iciyor nimet kullandim hem zamandan hem yakittan tasarruf sagladim. zaten en fazla 8 9 sene kullanacagin motorun motor omru dayanmaz mi? Hatta mantiken yolda kullanimlarda nimet daha uzun omurludur cunku td65 de 25 gazda gidiyorsan nimette 18 gazla gidersin ayni hizi elde edersin ama bu arada yakittan ve motor omrunden tasarruf edersin ama allah icin 5.5 senedir td65 kullaniyorum daha bir sorun cikarmadi servis yuzu gormedim (bakimlar haric) sadece dun lift-o-matic kablosu koptu onu degistirdim. ayni sekilde arkadasimin 2006 nimetinde de problem olmadi .bakimlari yaptigimiz icin problem olmuyor.
td serisini ben beğenmiyorum zaten bana boşa onu anlatma ömür törpüsü o makina yol makinası değil bizim 60-56 mız ile kıyaslarmısın ......42 km saat yolda hız yapabiliyorum 8000 saatte 3 kere servise gitti sürekli kuyruk mili çalışan bir makina hatta bir kerede devrildi ...erkunt benim makinamdan sağlam motor yapabilirmi 3 senelikle yan yana koyalım hangisi temiz hepsinin boyası solgun bir tarafı kırık ...beğenebilirsin ..ben beğenmiyorum .....ama memleket için önemli bir firma inşallah kendilerini geliştirirler bizlerde ilgileniriz bana övdüğün makina servet 80.4 de mf 6445 in motoru ile tonajı aynı şu makina uzun ömürlü olurmu .....

savaser link=topic=45643.msg430083#msg430083 date=1312171588' Alıntı:
çağımızın sorunu nedir obezite değilmi? Erkunt neden aynı bg traktörden 1 ton ağır 1 ton ağır olan makina haliyle diğerine göre erken yıpranır

mf 6445 4400cc 4300 kg 95 bg erkunt servet 80.4 4400 cc 4100 kg 75 bg

birini oğluna diğerini torununa bırakırsın .....siz anlaşılan Erkunt alacaksınız alın hayrını görün nacizene gerçekler bunlar.....

Massey Ferguson 6445 in ağırlığı 4750 kg, aşağıda teknik detayları mevcut. Bana alenen iftira atılan başka bir konuda üniversite mezunu oluşunu ön plana çıkaran bir kişi, bu detaylara kolaylıkla ulaşabilir kanısındayım, tabi milleti yanıltmak maksadıyla kasıtlı yazılmadıysa bu değerler.

http://www.masseyferguson.com/static/asp/DownloadHandler.aspx?file=/EMEA/TR/static/documents/Tractors/MF6400_TR_Spec.pdf

Erkunt'un ağırlığının yüksek oluşu ise genellikle traktör çekişmelerinde ön plana çıkarılmak isteniyor ama nedense şimdiye kadar Erkunt'un daha ağır olduğu iddia edilen her karşılaştırmada katalog değerlerine bakıldığında aslında Erkunt'un daha bile hafif olduğu görülmekte. Son örnek Servet80-Case jx80 de olduğu gibi.

Ben kesinlikle tarafsız olmaya çalışıyorum, fakat bu yalan-yanlış ifadeler beni çileden çıkarıyor.

Kaldı ki diyelim Erkunt muadillerinden daha ağır, ona da bir örnek vereyim, diğer markalarda 70 bg gücünde önde fabrika çıkışı 8 ağırlık verilirken Erkunt'ta 10 ağırlık veriliyor. Sadece bereket ve nimetlerde böyle bir durum söz konusu, Servette zaten diğer markalardaki uygulama neyse aynısı. Peki bu ağırlıkların teknik adı ne; safra ağrılık veya ek ağırlık. Dolayısıyla sökülebilir ağırlık. Erkunt, müşterisine ihtiyaç duyduğunda elinin altında bulunsun diye fazladan ağırlık veremesini kötüleme maksadıyla bu kadar büyütülebileceği aklıma bile gelmezdi. Traktör ağırsa, yolda yük taşımada sorun yaşıyorsa, önden 2 arkadan 1er ağırlık sökersin, dengi traktörlerle aynı seviyeye gelmiş olur. Ama müşteri memnuniyeti için verilen ekstra ağırlıklardan şikayet edip sökme zahmetine bile girişmeyen kişiler bence sadece nankörlük ederler.

Daha önce fuarlarda ve bu forumda gözlemlediğim kadarıyla piayasaya yeni girmeye çalışan markaların ilk hedef aldığı marka hep Erkunt oldu. Şimdi Kubotaseverlerin de aynı yola başvurması, çıkar ilişkisi olmadığı sürece bana pek mantıklı gelmiyor. Bu kişiler bayi vs. olsa yine anlam verebilirdim.

Kubota, gerçekten beğendiğim bir marka, fakat kişilerin tavırları anlamsız. Markanın satışından sorumlu birisi bile olsa kimse kendi malını övmek için başka markaları kötülememeli. Geçen yıl Bursa fuarında Kubota'nın Satış Müdürü Galip bey ile görüşmemizde kendisinde hiç bu kınadığım tavırlara benzer bir durum yoktu. Satışçı dediğin öncelikle kendi malını ele almalı, başkalarının ürünlerinden yola çıkarak prim elde etmeye çalışanlar bana samimi gelmiyor.

mustafagursacli link=topic=45643.msg430230#msg430230 date=1312212557' Alıntı:
çağımızın sorunu nedir obezite değilmi? Erkunt neden aynı bg traktörden 1 ton ağır 1 ton ağır olan makina haliyle diğerine göre erken yıpranır

mf 6445 4400cc 4300 kg 95 bg erkunt servet 80.4 4400 cc 4100 kg 75 bg

birini oğluna diğerini torununa bırakırsın .....siz anlaşılan Erkunt alacaksınız alın hayrını görün nacizene gerçekler bunlar.....

Beyfendi.................bakın benim şahsımın kesinlikle erkunt düşmalığı yok bilakis sempatisi bile var 60 bg bir traktör alacak olsam imkanlarım dahilinde bereketten başka bir şey almam çünkü hesaplı oda fendt variodan iydir en azından alabilirim......

şimdi servet 80.4 ile anlaşılan mf 6445 aynı motoru kullanıyor nedense bugün o 6445 e bindiğim zaman daha sıfır kokusu üzerinde desem hatalı olmazdı .......siz 3 - 5 çanta ağırlık vermiyosunuz sadece bunun sırtına ekstra yük yüklüyosunuz bakın bizim elimizde şu an için 60-56 var 8000 saatte 11 senelik makina bir kere devrildi ve sürekli kuyruk mili ile çalışıyor ve servis yüzü görmedi ama kesinlikle bir KISMET KADAR BİLE pulluk çekemeyor çekemezde ......ama bizi üzmezde siz berekette sizi aynı koşullarda hizmet eder deyin garanti verin yarın bereketi alacağım ........bizde kaliteye olan tutku var .....ayrıca antipatiden bahsediyosunuz siz benim arabamın anahtarlığı ney onu biliyomusunuz cebimde taşıdığım çakı ney onu biliyomusunuz ....bilmiyosunuz ....bizde altın bir kural var beyefendi EĞRİYE EĞRİ DOĞRUYA DOĞRU babamızda olsa....

Ersan beyden alıntıdır ' Kubota, gerçekten beğendiğim bir marka, fakat kişilerin tavırları anlamsız. Markanın satışından sorumlu birisi bile olsa kimse kendi malını övmek için başka markaları kötülememeli. Geçen yıl Bursa fuarında Kubota ' nın Satış Müdürü Galip bey ile görüşmemizde kendisinde hiç bu kınadığım tavırlara benzer bir durum yoktu. Satışçı dediğin öncelikle kendi malını ele almalı, başkalarının ürünlerinden yola çıkarak prim elde etmeye çalışanlar bana samimi gelmiyor. '

bizlerde her firmadan aynısını bekliyoruz nedense bütün sosyal paylaşım sitelerinde şu şunu şöyle çekti dönümde şunu yaktı 75 e yakip 110 bg gibi bi kubota videosuyla karşılaşmadık SUYA AVCUNUZU SERT VURURSANIZ AVCUNUZUN İÇİNİ YAKAR önce öz eleştri yapılmalı... BİZ KUBOTAYA boşuna övmüyoruz oysaki 11 senelik new holland kullanıcısıyım ...Adamlar diyor bizim malımız bu bizde buyuz ....

Dikkat ettiysen burada ben bireysel eleştride bulundum, senin yorumlarını ele aldım. Sen ise erkunt fanatiği, kullanıcıları veya bayilerinin sözleri için beni zan altında bırakmaya çalışıyorsun. Herkes kendi söylediğinden mesuldür.

Massey ile Erkunt arasında yaptığınız ağırlık kıyaslamasındaki mantıksızlığı, massseyin yeni kokması mı ortadan kaldıracak ? Ek ağırlık kavramında bu kadar anlaşılmaz olan nedir? Biz ek ağırlıklar dışında traktörün içine beton dökmüyoruz ki çözümsüz bir problem yaratalım.

Not: 6445 ile 80.4ün motoru aynı değil, Erkunt ' ta 1104T-44T, Massey 6445te ise 1104T-E44TA kodluelektronik motor bulunmakta.

mustafagursacli link=topic=45643.msg431284#msg431284 date=1312553780' Alıntı:
Ersan beyden alıntıdır ' Kubota, gerçekten beğendiğim bir marka, fakat kişilerin tavırları anlamsız. Markanın satışından sorumlu birisi bile olsa kimse kendi malını övmek için başka markaları kötülememeli. Geçen yıl Bursa fuarında Kubota ' nın Satış Müdürü Galip bey ile görüşmemizde kendisinde hiç bu kınadığım tavırlara benzer bir durum yoktu. Satışçı dediğin öncelikle kendi malını ele almalı, başkalarının ürünlerinden yola çıkarak prim elde etmeye çalışanlar bana samimi gelmiyor. '

bizlerde her firmadan aynısını bekliyoruz nedense bütün sosyal paylaşım sitelerinde şu şunu şöyle çekti dönümde şunu yaktı 75 e yakip 110 bg gibi bi kubota videosuyla karşılaşmadık SUYA AVCUNUZU SERT VURURSANIZ AVCUNUZUN İÇİNİ YAKAR önce öz eleştri yapılmalı... BİZ KUBOTAYA boşuna övmüyoruz oysaki 11 senelik new holland kullanıcısıyım ...Adamlar diyor bizim malımız bu bizde buyuz ....

mustafagursacli link=topic=45643.msg431280#msg431280 date=1312553148' Alıntı:
Beyfendi.................bakın benim şahsımın kesinlikle erkunt düşmalığı yok bilakis sempatisi bile var 60 bg bir traktör alacak olsam imkanlarım dahilinde bereketten başka bir şey almam çünkü hesaplı oda fendt variodan iydir en azından alabilirim......

şimdi servet 80.4 ile anlaşılan mf 6445 aynı motoru kullanıyor nedense bugün o 6445 e bindiğim zaman daha sıfır kokusu üzerinde desem hatalı olmazdı .......siz 3 - 5 çanta ağırlık vermiyosunuz sadece bunun sırtına ekstra yük yüklüyosunuz bakın bizim elimizde şu an için 60-56 var 8000 saatte 11 senelik makina bir kere devrildi ve sürekli kuyruk mili ile çalışıyor ve servis yüzü görmedi ama kesinlikle bir KISMET KADAR BİLE pulluk çekemeyor çekemezde ......ama bizi üzmezde siz berekette sizi aynı koşullarda hizmet eder deyin garanti verin yarın bereketi alacağım ........bizde kaliteye olan tutku var .....ayrıca antipatiden bahsediyosunuz siz benim arabamın anahtarlığı ney onu biliyomusunuz cebimde taşıdığım çakı ney onu biliyomusunuz ....bilmiyosunuz ....bizde altın bir kural var beyefendi EĞRİYE EĞRİ DOĞRUYA DOĞRU babamızda olsa....

ersanakyai link=topic=45643.msg431286#msg431286 date=1312554535' Alıntı:
Dikkat ettiysen burada ben bireysel eleştride bulundum, senin yorumlarını ele aldım. Sen ise erkunt fanatiği, kullanıcıları veya bayilerinin sözleri için beni zan altında bırakmaya çalışıyorsun. Herkes kendi söylediğinden mesuldür.

Massey ile Erkunt arasında yaptığınız ağırlık kıyaslamasındaki mantıksızlığı, massseyin yeni kokması mı ortadan kaldıracak ? Ek ağırlık kavramında bu kadar anlaşılmaz olan nedir? Biz ek ağırlıklar dışında traktörün içine beton dökmüyoruz ki çözümsüz bir problem yaratalım.

Not: 6445 ile 80.4ün motoru aynı değil, Erkunt ' ta 1104T-44T, Massey 6445te ise 1104T-E44TA kodluelektronik motor bulunmakta.
beyefendi neden sizi zan altında bırakayım hayır mubarek şu günde neden böyle yapıyosunuz? gerçekler değilmi bunlar ayrıca ...makina mühendisi değilim motorun ne olduğunu bilemem ancak yukardaki harf ve rakamlardan aynı motorun biraz daha teferruatlısının 6445 de kullanıldığı anlaşılmakta.....

madem ben bu kadar Erkuntu bilmiyorum beni ikna edin çok zor değildir heralde bende varsa ki bi hatam öğreneyim ... farzı misal bi fabrikada 30 dk nızı ayırın bende sizin o 30 dakikanız için 3 saatlik yoldan geleyim olmazmı? tarafsız olduğumu anlarsınız belki....