Motordan çıkan yılan cama yapıştı!

363020110802020918767.jpg
Bayan sürücünün kullandığı otomobil, seyir halindeyken daha önce motor kısmına giren yılan bir anda dışarı çıktı. Aracın kaputu üzerine çıkan yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılanı gören bayan sürücü hiç paniğe kapılmadan yoluna devam etti. Bu ilginç olayı aracın ön tarafında oturan sürücünün eşi amatör kamerasıyla görüntüledi.

Bu sırada otoyolda seyreden diğer araç sürücüleri de gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşadılar. Hızla giden aracın yan dikiz aynalarına da dolanan yılan, daha sonra sürücü tarafından yol kenarına park edilen araçtan ormanlık alana girdi ve gözden kayboldu.

Ynt: Motordan çıkan yılan cama yapıştı!

Allahtan kadın korkmamış yoksa kaza haberi gelirdi.
O kadar tarla, bağ, bahçeye gidiyoruz birde gece ne bir yılan ne bir domuz ne bir tavşan hiçbirşey göremedim.Ben varım diye mi çıkmıyorlar bilmiyorum bils-*-

bayanda nasıl sinir varmış çelik gibi vallahi.bizim burda bayan şoförler düz yolda arabayı zor kullanıyor.bide yılan çıkacak kaputtan allah muhafaza trafikteki faciayı hayal bile edemiyom

Biraz önce haberlerde izledim. Bizimkiler olsa alir kafasini ezerlerdi. Ben kadin yada adam bi sekilde alir güvenli bir yere koyarlar diye düsündüm. Belki yapmislardida. Aynisi basima gelse öyle yapardim...Babam yonca tarlasinda bi yilani hep görür ama hic ellesmezmis ama birgün bi bakmiski bicerken öldürmüs hayvani. O sene diyo kösnü cogaldi..Bakmayin siz, yilan ciftcinin en büyük dostlarindan. Sonrakiler yirtici kuslar...

Amma korkak üyelerimiz varmis yaw.))) Alti üstü yilan. Belki zehirlidir ama emin olun cok yasam alanina girmedikden sonra zaten size ilismez. Onun yasam alanindada insanin pek isi olmaz. Balik tutarken cok tutmuslugum vardir, alir uzak bi yere atar devam ederdim. Hatta gecen yaz yine dediler suda yilan var, herkes kacisti ben devam ettim.

hacimmet link=topic=45697.msg430671#msg430671 date=1312316334' Alıntı:
bende izledim bu gün aynı haberi ben olsam alır biraz oynardım birkaçta fotoğraf çeker sonrada bizim gelengi deliklerine salardım.
Sonunda benim kafadan biri cikti. dedigin gibi, direk biyolojik mücadele memet. elini kana bulamadan.)))

köylü link=topic=45697.msg430664#msg430664 date=1312315157' Alıntı:
adam yılnım soyulmuş kabuğundaan korkuyor.sen canlısını diyorsun.soguk hayvan.
Abi kabuk dedinde bu yılanın dğiştirdiği deriyi ineklere yidiriyolar temriye falan oldumu geçiyormuş herhalde ben tedavi vs. geçirdiğini görmedim ama bizim bir akraba nerde görse alıyor. :)

köylü link=topic=45697.msg430664#msg430664 date=1312315157' Alıntı:
adam yılnım soyulmuş kabuğundaan korkuyor.sen canlısını diyorsun.soguk hayvan.
Abi benim hanim birak kabugunu adini duysa ne yapacagini sasirir. Evlendikden 1 yil sonra köye gittik izine. Rahmetli babaannem yilan kabugunu bilmem ne yaparsan bilmem nerene iyi gelir dediler diye büyük dayima getirtmis. Onuda hirkasinin cebine koymus. Aksam üstü seri havada disarda otururken hanim üsüdüm dedi, gitti babaannemin hirkasini giydi. O ara elini cebine atti, cikardiki elinde bisey. Bu ney dedi, dedim bisey degil.))) Söylesem düsüp kalacak. O ara bizim ordaki arkadas dedi yilan derisi. Lan sus demeye kalmadiki hanim yere yigildi.)))

satocan58 link=topic=45697.msg430674#msg430674 date=1312316490' Alıntı:
Sonunda benim kafadan biri cikti. dedigin gibi, direk biyolojik mücadele memet. elini kana bulamadan.)))
kardeşim benim yılanlarla arm çok iyidir bilen bilir yani çocukluğumda eskiden hep salma sulamaydı 3 yılanı kuyruğundan birbirine bağlamışlığım çok ama yılanları öldürmüyorum kesinlikle,ta eskiden birseferinde benim odada 3 gün konaklamış yılan sonra annem görmüş o zamanlar öldürmüş ama yılan çok dolaşmıştır üzerimde.