MASSEY 3625

Ynt: MASSEY 3625

levka link=topic=45714.msg433161#msg433161 date=1313048807' Alıntı:
bende 3625 almayı düşündümde yakıt bu şekilde ise yanına yaklaşmamak lazım ama yinede kendin kullanıp karar vereceksin her markada birisi az yakıyor diyor diğeri olurmu fazla yakıyor diyor Bayilerin hespi benim traktörüm emsallaerine göre en az yakan diyor karmakarışık bir durum

Eğer bahçe traktörü olarak alıyorsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Ama 3600 VSF yani bahçe modelini alıp bazı müşteriler tarladada bir tarla traktörünün performansını bekliyor. En büyük yanlış burda. Bahçe modelleri dar olduğu için tarlada pulluk performansı tabi ki bir tarla traktörü gibi olamıyor.

Biz MF bayisi olarak satarken hep söylüyoruz bu bahçe traktörüdür bunu alıp tarlada kullanacaksan hiç alma. Çünkü genelde bizim yörede herkesin hem bahçesi vardır hemde tarlası iki işi bir arada görmek istiyor müşteriler.3625 bahçe ile tarla modeli, pullukta aralarında baya fark ediyor sonra müşterileri bu niye bu kadar çekmiyor. veya niye fazla yakıyor diyor. Ama örnek vereyim 2 tonluk kendi atar ilaç makinesinde rölantide çok rahat bir şekilde atıyor ve yakıt seviyeleri inanılmaz düşük, veya bahçe kültivatorunda, çapalamada ve kuyruk mili işlerinde çok çok başarılıdır bahçe serileri.

ferhat44 link=topic=45714.msg433444#msg433444 date=1313132954' Alıntı:
Rica ederim, almayı düşünürseniz ama 3635 alın derim çünkü satış fiyatında fark var ama sıkı pazarlık ederseniz güzel fiyatlara alınabilir.
3 Silindirli olmasa güzel motor ama 3655 daha uygun. polatlıda 3625 , 5445 ve 5435 vardı pahalı olmasa onlar daha güzel....

ferhat44 link=topic=45714.msg433121#msg433121 date=1313019132' Alıntı:
Haklisiniz tarla traktoru degilki zaten bahce serisi zaten. Kazayaginda 3 lt yakmasi ve pullukta basarisiz olmasi servisinzin pasifliginden kaynaklaniyor. Cunku arka kollar turkiyedeki ekipmanlarla uyum saglamiyor. Kucuk degisiklerle inanin traktor canavara donusuyor. Sizi gayet iyi anliyorum.bende ilk 3655 sattim musteriye teslim ettik daha malatya merkeze gelmeden telefonlar gelmeye basladi 100 hp traktor 3 lu pullukta bile patinaja dusuyor surekli. Aldik direk servise getirdik sagolsun ustamiz kollari ayarladi birde arka jantlara ek agirlik takinca 14' 4 lu pullukla rolantide cekti. Ayrica yakit konusuda degisiklikten sonra 3.060 ciftcekerdende az yakti . Orjinal kollariyla traktor kendini kasiyor kastigi icinde asiri yakit tuketiyor. Keske bizdeki halini gorseniz inanin satmazdiniz.
ferhat 44 arkadaşım yakıt değişiliğinden nasıl 3060 dan az yaktı. birde sizde fotoları varsa yayınlarsanız seviniriz.

biz de var 3625 mükemmel birşey az yakıyo çok kuvvetli iyi zorlamıyo diyen kim anlamıyorum sizi pek traktörden anlamıyorsunuz anladığım kadarıyla tek çekere aldım 275 ile taktık su dolu arka lastikleri 275 in yine çekemedi
çift çeker traktörlerin hiç biri hızlı gidemez tarlada malzemeyi büyük takacaksınız