NH 60-56 ve gallignani balya makinası çamura saplandı....

bu sabah fiğ bağlarken pancar tarlasından kaçan su yüzünden çamura saplandım...kurtarma calısmasına erkunt nimet 70 DT katıldı ama foto cekemedim bir türlü...babamın ve tarla sahıbının sert bakışları foto cekmemı engelledı...bilerek sapladığımı düşündüler biara:) nyse işte fotolar

bunlarda bügün bağladığım yoncalar...

Ynt: NH 60-56 ve gallignani balya makinası çamura saplandı....

bu sabah fiğ bağlarken pancar tarlasından kaçan su yüzünden çamura saplandım...kurtarma calısmasına erkunt nimet 70 DT katıldı ama foto cekemedim bir türlü...babamın ve tarla sahıbının sert bakışları foto cekmemı engelledı...bilerek sapladığımı düşündüler biara:) nyse işte fotolar

guzel fotolar kardes ama ben boyle sakat ıs yapmaya bayılırm mesala camurlara falana cok gırerrım bıkre komsunun tarlada motor batırdıydım adam busuru kızdıydı surerken o yerde proplem oluomus camur kuruyo delık desık falan oluo sertlesıo bıde keske erkunt lada olan fotoları caktrmadan cekebılseydın =)))

Ynt: NH 60-56 ve gallignani balya makinası çamura saplandı....

geçmiş olsun kardeş çamur tehlikeli bide anlayamamışındır zaten orda çamur olduğunu .. tek fren yapsan belki çıkardı ama yinede zor...