DİĞER STANDLAR / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

DİĞER STANDLAR / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuara ilgi sıcaktan dolayı pek fazla değildi. Çorlu fuarıda yakın olduğu için fazla katılımcı firmada yoktu. Genellikle ithal markalar mevcuttu. Şimdi bu konuda da sizlerle diğer standları paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan...................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DİĞER STANDLAR / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

o sarı buzagının aynından bizde war nasıl olduysa hosştainlerin içinde bi tek o sarı çık boyu ufacık hiç buyumuyor ufakker sut içirmeye korkartım ya ötürür ya midesi şişer şimdide ufacık yeni dogmuş gibi adım atcak hali yok geçen traktörler aralarından geçiyom arkada ot toplayıcısı çarpmasın diye ötekilere bakarkern onun ustune çıkmışım allah'tan ortasında kalmışta ezmmeişim arkadan annem bagırıyor :D bi baktım altında.. nasıl bi buzagısa artık kalkıverimde demez ustune geliyor koca motor ala alla. nese fazla uzattım :D

tşkler..

Ynt: DİĞER STANDLAR / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

SmhGwz link=topic=45719.msg430821#msg430821 date=1312391302' Alıntı:
o sarı buzagının aynından bizde war nasıl olduysa hosştainlerin içinde bi tek o sarı çık boyu ufacık hiç buyumuyor ufakker sut içirmeye korkartım ya ötürür ya midesi şişer şimdide ufacık yeni dogmuş gibi adım atcak hali yok geçen traktörler aralarından geçiyom arkada ot toplayıcısı çarpmasın diye ötekilere bakarkern onun ustune çıkmışım allah'tan ortasında kalmışta ezmmeişim arkadan annem bagırıyor :D bi baktım altında.. nasıl bi buzagısa artık kalkıverimde demez ustune geliyor koca motor ala alla. nese fazla uzattım :D

tşkler..

Vallah bu simentaller iki taneydi. İkiside böyle ölü gibi güneşin altında yatıyorlardı. Hattat öldüler mi naptılar dedim...:D

anayurtlu 3105d link=topic=45719.msg430822#msg430822 date=1312391356' Alıntı:
o amarok dakar neymiş öle yaw :D ama wv in yeni bi denemesi biraz sakıncalı :) teşkkrler.

Amaroklar çok güzeller. Fakat fiyatlarıda bir o kadar güzel...:D 2000-3000 dekar arazim olsa bir tane alırdım...:D

paşam fotolar için tşk anlş-*s sen şimdi akşam akşam adamın kanına giriyon valla amaroxla :S :S *098*- anlş-*s zuha-*-s

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

ekoç link=topic=45719.msg430840#msg430840 date=1312395457' Alıntı:
paşam fotolar için tşk anlş-*s sen şimdi akşam akşam adamın kanına giriyon valla amaroxla :S :S *098*- anlş-*s zuha-*-s

Abi kanına girsem nolur. Fiyatı görünce kanın çekilir zaten...:D

Ağır Abi link=topic=45719.msg430846#msg430846 date=1312396274' Alıntı:
Paylaşım için tşk erkan wolksvagenlerin fiyatları bellimiydi :)

Bir tek Amaroklara baktım. Onlarda 60.000 küsür fiyattaydılar. İnternette daha ucuz yazıyordu. Ama fuardakiler tek çeker 60 küsürlere yazıyordu. O fiyatları görünce zaten fazla incelemedik...:D

Bundan 30 yıl önce aydın ovasında adamlar uçakla ilaçlama yapıyorlarmış şuan traktörle zar zor :D:D Hep diyorum küçülüp giidyoruz