CLAAS STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!!

CLAAS - LEMKEN - ENKA PAZARLAMA STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Türkiye

23/07/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Karaevli / Tekirdağ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2011 fuarına katıldım. Fuarda en çok vakit geçirdiğim stand tabiki tahmin edebileceğiniz gibi CLAAS standı oldu. CLAAS yani Enka Pazarlama fuara son derece profesyonelce hazırlanmıştı. Tüm modeller standta ve demo gösterisinde mevcuttu. Fuarın en gözde standıydı. Standta ayrıca Lemken ürünleride yer alıyordu. Ayrıca demonstrasyon gösterisinde de Lemken ürünleri mevcuttu. Deneme alanında ekili olan kanola yandığı için hasat demonstrasyonunu gerçekleştiremediler. Fakat biçerdöverlerin ufakta olsa bir tanıtımı yapıldı. Traktörlerde AXOS ve ARION serileri dik rotovatör, kültüvatör ve pulluk ile gösteride bulundular. Gösteriyide sizler için kameramın şarjı el verdiği sürece çekmeye gayret gösterdim. Yetmediği yerde telefonum ile çekim yaptım. Bunlar dışında standta en önemli olarak XERION 3800 Trac VC bulunuyordu. Fuarda tüm gözler XERION' un üzerindeydi. Devasa boyutları ve arkaya dönebilen kabini herkesin ilgisini çekiyordu. Öyleki demonstrasyon gösterisinin anonsundan çok XERION' un kabin dönme gösterisi kalabalığı standa topladı. Bende sizler için yoğun bir uğraş ile XERION' a binme şansına eriştim. XERION' un kabininden sizler için fotoğraf ve vidyo çektim. Bu imkanı sağlayan demonstrasyon gösterisini yarıda keserek XERION' a binmemi sağlayan Enka Pazarlama' nın müdürü Ahmet Yenişehirli Bey' e de buradan teşekkürü bir borç biliyorum. Bu konuyu yayınlamakta geç kaldığımı biliyorum. Fakat işten güçten anca paylaşma imkanı buldum. İnşallah beğenirsiniz....;)

Vidyolar HD....!!!

DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2011 PART1...!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2011 PART2..!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS DEMONSTRATION / ÜRÜNLERİ DEMONSTRASYONU 2011 PART3...!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS XERION 3800 TRAC VC DEMONSTRATION / DEMONSTRASYONU 2011 PART1...!!!
DLG-ÖÇP FIELD DAYS - CLAAS XERION 3800 TRAC VC DEMONSTRATION / DEMONSTRASYONU 2011 PART2...!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!!

çok güzel dolu dolu bi paylaşım olmuş alk-*s gecenin bombası diye ben buna derim ok-*-s tukanolar nasıl medionun yerine iyi gider bence ;)

Ynt: CLAAS STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ / KARAEVLİ-TEKİRDAĞ 2011...!!!

Eline sağlık Erkan abi...Fotolar kaliteli ve çok güzel...Rica etsem fotoğraf makinenin bilgilerini atar mısın özelden?...Marka model yıl fiyat vs...

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

sayman link=topic=45724.msg430886#msg430886 date=1312404188' Alıntı:
çok güzel dolu dolu bi paylaşım olmuş alk-*s gecenin bombası diye ben buna derim ok-*-s tukanolar nasıl medionun yerine iyi gider bence ;)

Geç oldu. Ama bombayı patlattık...:D Tucano ' lar hoşumuza gidiyor. İleriki tarihlerde Medion ' u değiştirirsek tabiki yerine gelecek olan makina Tucano olacak. Ama daha zamanı var.

Çıray link=topic=45724.msg430890#msg430890 date=1312404779' Alıntı:
Abi eline sağlık gerçekten ççok güzel paylaşım alk-*s Demek trakkulupte XERİON a binen bir üye varmış :D

Arkamda koca bir trakkulup var dedim. Üyeler XERION ' u merak ediyor dedim. Kapılar açıldı...:D

SmhGwz link=topic=45724.msg430898#msg430898 date=1312405789' Alıntı:
işte 'O' an !
trakkulup.net te Claas şov.. :)

Şov başladı. Durmak yok...:D

Anıl Tiraki link=topic=45724.msg430914#msg430914 date=1312412222' Alıntı:
Eline sağlık Erkan abi...Fotolar kaliteli ve çok güzel...Rica etsem fotoğraf makinenin bilgilerini atar mısın özelden?...Marka model yıl fiyat vs...

Makinanın markası Kodak Easyshare Z950, geçen sene Mayıs ayında almıştım. O zaman fiyatları 600 Lira civarıydı sanırsam....

Çıray link=topic=45724.msg430979#msg430979 date=1312460970' Alıntı:
Bi ara 936 yıda açtırmak lazım o zaman zuha-*-s

924 ' e Türkiye ' ye ilk geldiğinde bindim. Sonra 936 BB ' ye de bindim. Onlardan sıkıldım artık....:D Paylaşımlarım bol bol sitede mevcut. Artık XERION 5000 veya AXION 9XX serisini bekliyorum....:D

çokk güzel paylaşım erkan abi ellerine sağlık ;) xerion dehşet bişeydi içindende bi başka dehşetmiş :D
bide o arion 540 ın arkasındaki lemken nasıl bişeydi öle dev gibi arionun önleri yerden kesiyordu biraz daha ağır olsa önler hiç deymiycek yere :D

_ÖzGüR_ link=topic=45724.msg431130#msg431130 date=1312482553' Alıntı:
çokk güzel paylaşım erkan abi ellerine sağlık ;) xerion dehşet bişeydi içindende bi başka dehşetmiş :D
bide o arion 540 ın arkasındaki lemken nasıl bişeydi öle dev gibi arionun önleri yerden kesiyordu biraz daha ağır olsa önler hiç deymiycek yere :D

Yorum için teşekkürler. XERION ' u kullanan yetkili normalde McCormick ' tenmiş. Fakat XERION ' u görünce bir daha bırakamamış. Yanına bindim. Olmaz böyle birşey diyor. Çok muhteşem bir alet diyor...:D ARION ' un arkasındaki Lemken Karat çok muhteşem bir alet. O aletler çok hoşuma gidiyor. Toprağı çok güzel kabarttırıyor. Dediğin gibi ağır bir alet. Fakat ARION ' unda önlerden 4 tane ağırlığı eksikmiş. Onlarda olsa tam olacak.

alipasalierkan link=topic=45724.msg431031#msg431031 date=1312469845' Alıntı:
924 ' e Türkiye ' ye ilk geldiğinde bindim. Sonra 936 BB ' ye de bindim. Onlardan sıkıldım artık....:D Paylaşımlarım bol bol sitede mevcut. Artık XERION 5000 veya AXION 9XX serisini bekliyorum....:D
:D alk-*s

İşte budur ya.süper fotoğraflar ve videoalar Erkan abi.İçerisi de bi hayli karmaşıkmış Xerion ' da :D Bunu kullanmak için en az 1 hafta bi eğitim şart :D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

<<B.Özyurt>> link=topic=45724.msg431195#msg431195 date=1312494793' Alıntı:
İşte budur ya.süper fotoğraflar ve videoalar Erkan abi.İçerisi de bi hayli karmaşıkmış Xerion ' da :D Bunu kullanmak için en az 1 hafta bi eğitim şart :D

Karmaşık. Fakat çabuk çözülür. Zaten biçerdövere benziyor. İçine binince pek yabancılık çekmedim. Bana verseler bir günde çözerim...:D

Mahzen link=topic=45724.msg431197#msg431197 date=1312495736' Alıntı:
çok güzel resimler eline sağlık o gösteri yapıldığında bende ordaydım abi bilseydim tanışırdık

Kısmet inşallah başka bir fuarda görüşürüz. Gitmeden önce siteden yazacaktım. Fakat o akşam telefon hatları kopuktu. Siteye giremedim.

Güzel paylaşım Erkan.Xerionun geleceğini duyduğumda senınde kesin geleceğını tahmın ettim :) Ben geçen yıl ki fuara katılamamıştım, bu yılda okadar çok istememe rağmen, şehir dışında olduğum için yine katılmak kısmet olmadı... Xerion ' u incelemek isterdim.Şuan Tekirdağ yolu üzerindeki bayide sergilenmekte, uygun olursa orda inceleyebilirim...
Tucano 320 ' nın kıyıcısına biraz modefiye yapılmış sanırım.Buna benzer değişikliği bende bizim Mediona dünüşüyorum, keşke onuda inceleme imkanım olsaydı :)

ÖZzGÜR link=topic=45724.msg431529#msg431529 date=1312626928' Alıntı:
Güzel paylaşım Erkan.Xerionun geleceğini duyduğumda senınde kesin geleceğını tahmın ettim :) Ben geçen yıl ki fuara katılamamıştım, bu yılda okadar çok istememe rağmen, şehir dışında olduğum için yine katılmak kısmet olmadı... Xerion ' u incelemek isterdim.Şuan Tekirdağ yolu üzerindeki bayide sergilenmekte, uygun olursa orda inceleyebilirim...
Tucano 320 ' nın kıyıcısına biraz modefiye yapılmış sanırım.Buna benzer değişikliği bende bizim Mediona dünüşüyorum, keşke onuda inceleme imkanım olsaydı :)

Teşekkürler Özgür. XERION gelirde ben gitmezmiyim. Adana fuarına bile XERION için gidecektim. Fakat sınavlarım yüzünden gidemediydim. Tekrar görmeyi umuyordum. Kısmet Tekirdağ fuarınaymış. XERION ' u incelemeni şiddetle tavsiye ederim. En kısa sürede git incele derim...;) Tucano 320 sanırım son gelen modellerden. Kıyıcılar sanırım artık böyle üretiliyor. Püskürtme bölümü kısaltılmış. Üst kısmı uzatılmış. Üzeride komple saç yapılmış. Birde pozisyon delikleri çoğaltılmış. Tam dik değilde yatık olarakta sap bırakırken konumlandırılabiliyor. Medion ' larınkine göre biraz dahada yüksekte.