hattat H 45.....

Ynt: hattat H 45.....

geçenlerde bizim köyden birisi aldı bu traktörün 58 liğinden tek kelimeyle süper bi traktör bi çekiş gücü var inannılmaz bayı yukarı buğday römorku cıkarırken gördüm yanımıza gelene kadar buğday römorkunu boş sanmıştım.... türk mühendislerini tebrik ederim.. motor ve şanzuman inanılmaz derecede buyumlu... alan ve alıcak herkese allah iyi gğünlerde kullanmaya kısmet etsin..

arkadaşım ne olursa olsun %75 turkler yapsa o bile büyük basarı biz bir tane almayı düşünüyoruz arastırmalarım da bir levyesinin yeri hariç genelinin özellikleri çok güzel arkadaşın eline saglık

grall link=topic=5190.msg84847#msg84847 date=1223986845' Alıntı:
arkadaşlar euro2 ve euro3 motorda ne özellikler var bilen bi yazabilirmi
ya
onu bunu bırak motor köpek gibi çekio bnde var bunun aynısından motor tek kelimeyle süper 45 lik ama 50 beygir mf 240 lar 49 beygir 240 la arasında dağ gibi fark var

saol
amin valla bn çok memnunun yani traktörümden bndede hattat h45 var ya 54 c nin bayırda slaj romorkunu çeki halindeyken çıkaramadığı romorku çekisiz aldı götürdü
kral59 link=topic=5190.msg54174#msg54174 date=1214905689' Alıntı:
geçenlerde bizim köyden birisi aldı bu traktörün 58 liğinden tek kelimeyle süper bi traktör bi çekiş gücü var inannılmaz bayı yukarı buğday römorku cıkarırken gördüm yanımıza gelene kadar buğday römorkunu boş sanmıştım.... türk mühendislerini tebrik ederim.. motor ve şanzuman inanılmaz derecede buyumlu... alan ve alıcak herkese allah iyi gğünlerde kullanmaya kısmet etsin..