2011 anızları devirme

Ynt: 2011 anızları devirme

sağolun arkadaşlar
Güzel paylaşım Ramazan abi. İyi iş çıkartıyorlar....
evet erkan normalde tek motorla sürerdim 2 motorlada güzel oluyor tarla çabuk bitiyor :)
Kolay gelsin ramazan abi ramazanda bari boş durun
sağol muhtar tam gün çalışmıyoruz sabah 8 öğle 1 2 gibi son :)
kolay gelsin abi sürümden sonraki sıcaklarda otların kökleri yanıyo ve kuruyo böylece otların büyük bir kısmı haklanmış oluyo hepsi olmasada ayrık otuna çok iyi geliyor ...
sağol ot yönünden çok faydası oluyor şimdi sürmenin otlu tarlalar temizleniyor yıllar geçtikce
Kolay gelsin Ramazan abi güzel paylaşım eline sağlık biz anızlara hiç dokunamadık daha,ekipte süper ama bu kepçe kolay sökülmüyormu görüş alanını kapatıyor galiba.
sağol hacimmet kepçe sökülürde inşaat işi var lazım oluyor onun için sökmüyoruz görüş alanını biraz daraltır ama çok daraltmaz
kolay gelsin abi tm kaçlık;? o pulluk biraz uffak gelmiş galiba?
sağol tm 120 pulluk 6 lı 12 inç 14 inç olsada hakkından gelir 12 li teker izi için ufak kalıyor
Anızı aktardıktan sonra ekim yapacak olsanız tohum yatağını nasıl hazırlarsınız gobramı çekersiniz yoksa başka bir işlem mi yaparsınız malum sap çok tarlada.
kopra rototail ile hazırlarız anızlarıda halleder başka işlem yapmayız
elinize sağlık maşallah devirmişiniz anızları
evet devirdik :D
bu ne la. neyse Ramazan abinin konuya sabotaj olmuş. Abi maşallah güzel gidiyorlar.

evet doğancan fena değil gidişleri :)
kolay gelsin bastır kim tutar seni nh
sağol
bunlar traktör değil dozer ne zevkli olur bunlarla çalışması hep hayalimde şöyle büyük tarlada böyle büyük motorlarla çalışmak...
inşallah sanada daha büyükleri nasip olur da sürersin tarlaları :)
Güzel paylaşım abi teşekkürler.. L95 e yeni taktırdın galiba kepçeyi önceden yoktu sanırım, Yakışmış kerataya... Tm120 ayrı bi güzel... Kolay gelsin...
kepçeyi taktıralı 1 ay falan oldu evet yakıştı tm 120 ye diyecek yok zaten :)
Kolay gelsin abi.Tm yi görmüyorduk uzundur.
sağol uzun zamandır işler yoğundu şimdi biraz rahatladık harman falan bitince hafifledi işler pek paylaşım yapamıyordum yoğunluktan

abi kolay gelsin bereketli olsun tarlanın birine biraz girdim pullukla koca koca kesek kalkıyor ne yapacaz bilmem yagmur çok yagaydıda eriyeydi
sağol kesekli olan yere dippatlatan falan çekersen fazla kesekli olmuyor hem sürüm biraz daha kolay oluyor
kolay gelsin bereketli olsun bu motorlar zora geldinde cok mazot yakmıyormu bizim makineler giibi ?
sağol zora geldimi yakıtı fazlalar tm 120 havuç sökümünde saatte 5 litre yakar yükte çalışırken sürümde bu şekilde 15 16 litreye çıkıyor

ramazanpullu link=topic=45771.msg432428#msg432428 date=1312914379' Alıntı:
sağol kesekli olan yere dippatlatan falan çekersen fazla kesekli olmuyor hem sürüm biraz daha kolay oluyor sağol zora geldimi yakıtı fazlalar tm 120 havuç sökümünde saatte 5 litre yakar yükte çalışırken sürümde bu şekilde 15 16 litreye çıkıyor

anızları aktarmadan önce dip patlatan çekiyim öylemi abi ?

kolay gelsin ramazan abi bende sürmeye başlamıştım ama klima fena şekilde boynumu vurdu hastaneye falan gitmek zorunda kaldım emar cektirdim cok terli şekilde motor bindim klima sogutmuyor diye üzerime cevirdim tarlalarda sert olunca arkaya pulluga devamlı baktım

dolcevita link=topic=45771.msg432696#msg432696 date=1312966322' Alıntı:
kolay gelsin ramazan abi bende sürmeye başlamıştım ama klima fena şekilde boynumu vurdu hastaneye falan gitmek zorunda kaldım emar cektirdim cok terli şekilde motor bindim klima sogutmuyor diye üzerime cevirdim tarlalarda sert olunca arkaya pulluga devamlı baktım

hemşerim geçmiş olsun ALLAHım acil şifa versin

klimayı iyi diye kullanıyoruz ama valla berbat ediyor arabada hiç durmuyor sürekli çalışıyor eve vardıkmı belimiz bögrümüz tutmuyor ondan sonra :D

anızları aktarmadan önce dip patlatan çekiyim öylemi abi ?
illa sürecem dersen dippatlatan çektinmi kesek az çıkıyor ve sürüm kolaylaşıyor
sağol seyit gecmiş olsun dikkat etmek gerekir havanın yönünü cam tarafına çeviredinmi fazla dokanmıyor
Paylaşım için teşekkürler..
ben teşekkür ederim :)