2011 anızları devirme

6314.jpg

6327.jpg

6342.jpg

6353.jpg

6363.jpg

6369.jpg

6380.jpg

6386.jpg

6396.jpg

6403.jpg

6411.jpg

6424.jpg

6431.jpg

6453.jpg

6463.jpg

6476.jpg

6489.jpg

6498.jpg

6506.jpg

Ynt: 2011 anızları devirme

sağolun arkadaşlar
maşallah kolay gelsın
sağol :)
Kolay gele tezekleri nasıl eriteceksek
abi bi sulayıp sürseniz böyle kesekli olmazdı sanırım
tşkler..
sağolun arkadaşlar kesekli olsun şimdi yanar kasım aralık ayındaki yağmurlarla dağılır tarla lar boş kalacak yansın diye sürüyoruz şimdi
[quotebu motorlara tarlamı dayanır maşallah... kolay gele][/QUOTE]
sağol

paylaşım için teşekkürler ramazan abi biz daha yeni başladık biçimler sen sürmeye başlamışsın maşallah
bizim burda ekin harman kalmadı bitti size kolay gelsin :)
Kolay gele kuraktada anızları devirmek traktörlere baya yaktırmıştır.Paylaşıma tşk.
yakıtını ölçmedim ama 2.5 dekarda 5 6 litre arasında değişir yakıtları
pullukları kaç inç abi ...kolay gelsin zor iş hele ramazan ayında ise sürüm....
pulluklar tm nin 6 lı 12 inç L 95 in 5 li 14 inç normalde kolay kolay L 95 e pulluk takmazdık ama malum ramazan ayında yanlız olmuyor çift :D
güzel paylaşım.kolay gelsin erken sürmenin gerçekten faydası oluyor keşke yağmur yağsa da bizde sürebilsek.
ben kendimi bildim bileli hep harmandan sonra süreriz tarlaları faydası olur başka sürdüğüm bi tarla vardı tarla otlanmaya başlamış mecburen sürecen tarla yanıyor köklü otları geriletiyor

kolay gelsin abi sürümden sonraki sıcaklarda otların kökleri yanıyo ve kuruyo böylece otların büyük bir kısmı haklanmış oluyo hepsi olmasada ayrık otuna çok iyi geliyor ... :)

paylaşım için teşekkürler

Kolay gelsin Ramazan abi güzel paylaşım eline sağlık biz anızlara hiç dokunamadık daha,ekipte süper ama bu kepçe kolay sökülmüyormu görüş alanını kapatıyor galiba.

Anızı aktardıktan sonra ekim yapacak olsanız tohum yatağını nasıl hazırlarsınız gobramı çekersiniz yoksa başka bir işlem mi yaparsınız malum sap çok tarlada.