john deere 5720 almayı düşünüyoruz kullananlar bilgi verebilirmi

Ynt: john deere 5720 almayı düşünüyoruz kullananlar bilgi verebilirmi

john deerenin eski modelleri çok yakıyordu ama bunların yakıtı çok değildir almanını hiç bi modeliyle karıştırma on numara traktör eskitemezsin saatide çok az sıfır gibi traktör temiz kullanılmışa benziyo...

5720 çok güzel bi traktör dayımda var 2009 bunun aynısı 4 lü 14 numara ünlü pulluk kullanıyo günde 60 dönüm yeri sürüyo rahat vitesleri çok güzel debraja falan basmadan ileri ittikçe 1-2-3-4 diye artırabiliyorsun hidroliğide çok güçlü zaten alman malı o yüzden çok kaliteli kabini döşemeleri falan temizse hiç kaçırma al memmun kalacan bir traktör

dediği giib bu alman modeli fiyatı yuksek ama satıcıyla görürşüp daha iyi fiyatada alınabilir.
ve aletin ön çamurlugunda bile jd arması görüyorum dikkat etmemiştim hiç :)

ben yeni aldım 8 ay kadar oldu.sana nasıl izah edeyim.düşün bir doğan araban var , değiştirdin son model mersedese bindin aynen öle. 2008 70000 almıştım.şu an traktör fiyatları biraz arttı.

Bunların sıfırları R serisi olarak satılıyor. Bence bir JD bayisi ile konuş. Yada şöyle yap. Galeriyi ara misal veriyorum elinde 100 bg üstü traktör var. Ben bu motora talipliyim de. Elimde 5720 var. Kaça kabul edersin iyi bi fiyat söyle de alayım bunu gelip de. Buradan bir fiyat öğren. Birde adamla biraz pazarlık yap. Sıfırının fiyatını da öğren

5820 kullanıyoruz memnunuz 80 hp degil 85 hp dir 5720.pompa ayarı yapılarak 5820 gücüne cıkarıyolar kullananlar cokta memnun vazgecmissin ama yeniden almaya niyetlenirsen güzel traktördür.5R serisi cıktı yerine fiyatları cok yüksek ama.