Balya Makinası Tavsiyesi

Ynt: balya makinesi almak istiyorum tavsiyeniz nedir hangi marka ve model yardımların

biz sezon başında adapazarından 0 aldık ürmaksan galeygani nin aynısı bi fiyatı 13 milyar felan fark atıyo zaten galeyganiyede parça üretiyolar

Ynt: balya makinesi almak istiyorum tavsiyeniz nedir hangi marka ve model yardımların

gallignani bizim buralarda yaygın ama bu sezon new holland marka balya makinası aldı bi arkadaş diğer makinaların iki katı sayısında balya bağlıyomuş günlük olarak bi araştır sende....

balya makinesi konusuna çok yabancıyım hiç bilgim yok bunun ayrıntıları incelikleri nelerdir açıklarsanız sevinirim nelere dikkat etmem lazım bilgilendiriseniz iyi olur

musa44960 link=topic=45918.msg433235#msg433235 date=1313061819' Alıntı:
balya makinesi konusuna çok yabancıyım hiç bilgim yok bunun ayrıntıları incelikleri nelerdir açıklarsanız sevinirim nelere dikkat etmem lazım bilgilendiriseniz iyi olur
ben new holland alan arkadaşa bi daha sorayım denk gelirsek çok memnun o makinasından nhnin amerikadaki fabrikasında üretiliyo sizin oralarda kullanan yokmu nh balya makinası..

SmhGwz link=topic=45918.msg433239#msg433239 date=1313063001' Alıntı:
konu yanlış yerde!.
bu balya makinası işi çok zor iş..
paksan ile ganglina arasında bi seçim yapabilirisniz..

arkadaşım sakın paksan falan öyle şeylere girme ben kendim biliyorum bir komşu aldı paksan ot bile bağlayamadı adam bizde gallignani var ve bende sana gallignani den şaşma derim nh hakkında bir bilgim yok ama

vay arkadaş nekadar sıkıntılı bir işmiş böyle daha şimdiden gözüm korktu bu işin acemisiyim hiç bilmiyorum nasıl olacak bu iş offff :S

KAYHAN ERTUĞRUL BALYA MAKİNASI AL. BU FABRİKA NEW HOLLANDA BİLE BALYA MAKİNASI ÜREDİYOR. İNTERNETTEN ARAŞTIRABİLİRSİN. SÜPER BİR MAKİNA

malkaralı_yusuf link=topic=45918.msg433256#msg433256 date=1313067350' Alıntı:
ne için almak istediğini yazarsan daha iyi olur.
saman ve ot balya yapmak için kullanıcam kuru ot ve kuru saman başka bir iş için kullanılmayacak bizim çevrede bikaçtane var balya yeni yaygınlaşıyor daha bende bu fırsatı kaçırmak istemedim çevremde elibollar ve ertuğrul var başka markada görmedim zaten

mehmet_06_14 link=topic=45918.msg433248#msg433248 date=1313064699' Alıntı:
arkadaşım sakın paksan falan öyle şeylere girme ben kendim biliyorum bir komşu aldı paksan ot bile bağlayamadı adam bizde gallignani var ve bende sana gallignani den şaşma derim nh hakkında bir bilgim yok ama
bizim yan köyün koopda war 2005 fln alındı o zmndır kullanıp duruyorlar ha tabi dediğiniz gibi bendede galigali war o başka bi alet.

SmhGwz link=topic=45918.msg433261#msg433261 date=1313070201' Alıntı:
bizim yan köyün koopda war 2005 fln alındı o zmndır kullanıp duruyorlar ha tabi dediğiniz gibi bendede galigali war o başka bi alet.

tabiki gallignani başka hatta bizim burda ' ' balya makinası ' ' terimi kullanılmaz direk ' ' galignani ' ' denir

bn paksan super yunus derım yada sönmezler gallıggalıde guzel bızım adanalı bı arkadas var nevsehırde çalışıyo şımdı burda 2kere şaseyı kırmış 3mekik iğnesi ni kırmış gecen takosları değişti bana bıraz fazla arıza yapıor gıbı geldı ama 23kğ tas gıbı balya yapıyo oda var

yepyeni gallignani yuvarlak kasa 5690 . balya makinasına bakış açınızı değiştirecek. sınıfında gelmiş geçmiş en başarılı makina bence.