başkent 265s

Ynt: başkent 265s

masseyin 265 ile parçaları aynı olması lazım çünkü 285s lerin tüm parçaları aynı dediler...ve burda sanayide gördüm 2 dk inceledim şanzıman falan iyi gibi kemikli motordu 4*4 dü hoşuma gitti... Ama kullanıcısı olmadığımdan dayanıklılık ve yakıtta bişey diyemem... Fiyatları ne civarda acaba bileniniz var mı?

valla 285 s ler var başkent 4*4 onlara çok iyi yakıt mf 285 s den az yakıyor çok hızlı seri bi motor diyorlar bende bogazlıyanda bindim ve mf gibi arkası hafif degil agır bir traktör güzel yani ..

kalite sıfır gerek yok bence gücüne diyecek yok 285leri arkadaşların dediği gibi güçlü ve serii ama kullanışsız
debriyaja 10sn basılmıyo ayağın ağrıyo ramuğun damperini kaldırmak için hidrolik kollarını indirmen gerekiyo bisürü saçmalığı var.

massey taklidi çakması.yada benzetmesi diyebilirsin ,fuarlarda inceleme fırsatım oldu adam traktöre kabin koymuş,ama dışarıya hidrolik kumanda kolu koymayı unutmuş .bir ekipman takarken ,traktöre inip binmek zorunda kalacksın ,resmen toplama bir traktör ben tavsiye etmem