ST 4.12 Çıktı !!! DEMO İÇİN TIKLAYINIZ...

Uzun süredir beklediğimiz SimTractor 4.82 şuan çıkmış durumda. Demosunu indirmek isteyenler resmi sitesinden indirebilirler. Boyutu 100 MB olup yeni çıktığı için makine yama ve modları bulunmamaktadır. Daha önce sitesinde yazan bilgilere göre Haziran civarı diye demiştik, beklediğimiz gibi Haziran'ın sonuna yetişti.

Oyunun çalışması için DirectX'in son sürümünü sürümünü bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

DirectX'in son sürümünü yükledikten sonra ST 4.82'yi sorunsuz olarak yükleyebilirsiniz. ST 4.82 sürümünün demosunu indirmek için buraya tıklayınız. Ayrıca isteyenler DirectX'in son sürümü ile beraber indirebilirler.

ST v4'e ilişkin bana gelen bazı sorulara genel olarak cevap vereyim.
* Ben oyunu paylaşımlı ekran kartına sahip bir bilgisayarda denedim, sorunsuz çalıştı. Paylaşımsız ekran kartlarında da, özellikle 5200 ve yukarısı tüm ekran kartılarında sorunsuz olarak çalışabilir.
* DirectX'in son sürümünü yüklemeden oyunu yükleyemezsiniz.
* 3.66'daki çoğu yama ve modlar v4'e uyuyor. Bu konuda sorun yaşanmıyor.
* Oyunda her ekipmanı her traktöre takabilirsiniz, bu yüzden bir tane motorla tüm işleri yapabilir ve tüm aletleri kullanabilirsiniz.
* Bildiğimiz mahsüllerin yanında şeker pancarıda yetiştirebilirsiniz.
* Oyuna mod yüklemeye hiç gerek yok, zaten istenildiği kadar ekipman ve makina bulanmaktadır. Belki marka taraftarları için yamalar yüklenebilir.

TEKRAR TEKRAR DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM. BU OYUN DEMODUR, TAM SÜRÜM DEĞİLDİR. İNDİRMEDEN ÖNCE BİR KERE DAHA KARAR VERİN.

Bir kaç konuda sizleri uyarmak istiyorum. Şimdi herkes oyunun tam sürümünü arama çabasında. Önünüze gelen her linki indirmeyin, başınıza bela olabilir. Denemediğiniz, indirmediğiniz linkler burada paylaşmayınız.. Çoğu kişinin interneti kotalı, kimsenin kotasını ziyan etmeyelim. İlk önce linki koyacak olan arkadaşlar indirsin denesin daha sonra bize link versin. Kimsenin mağdur olmasını istemeyiz.

Ynt: ST 4.06 Çıktı !!!

Şimdi tekrar baktım ST ' nin sitesine, 4.06 artık 4.07 olmuş. Yenileme yaptılar sanırım. Zaten DirectX ' i de güncellediğim halde bir türlü yükleyemedim. Bakacağız artık bir çaresine, kotamda dolu. Ayrıca orada yazan bilgiye göre, 4.07 ' yi yükleyebilmek için 4.06 ' nın tamamen silinmesi gerekiyor.

Ben hiç problemle karşılaşmadım ama oyun süper ineklerden süt falan sağılıyor slajlar için ayrı yerler var çok güzel ama bide ful yapabilsek kredi kartında limit olsa valla alıcam o derece bozdum niyeti :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5213.msg53828#msg53828 date=1214774630' Alıntı:
Bende 1335 nolu hata veriyor. Anlamsız bişey, delirtecek beni. İki tane bilgisayarda denedim olmadı, ikisinde de Direcxt güncelli. Bu hata bazı oyunlarda da çıkıyormuş, araştırıyorum şimdi.
Abi 6 da bende hiç açmıyordu hiç hata da vermedi 3.66 dakinin başlangıcı geldi ama devamı yok :(

Şimdide bu hata çıktı ya sabır.. kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa

st4hatasfv6.jpg

Anıl ' daki hatanın aynısı bende de çıkıyor. Bakıcaz artık bir şekilde çözeceğiz. Oyunun tam sürümünü aldığınızda zannetmeyin ki hata vermeyecek. Mutlaka yine hata verecektir, sadece oyun tam sürüm olur. Çalışanlarda çalışmaya devam edecek, çalışmayanlarda yine çalışmayacaktır. O yüzden ilk önce oyunun demosunu bir çalıştaralım sonra tam sürümü buluruz zaten merak etmeyin.

Şayet ki biri tam sürüm lisansı alırsa ve burada paylaşırsa aman diyim öylece paylaşmayın. İçine güzelce kendi kodlarımızı koyalım, kendimizin paylaşımı olduğu anlaşılsın, yoksa herkes bizden çeker kendi lisansı gibi internete dağıtır. Daha önce çok başıma geldi, mutlaka sizlerinde başına gelmiştir. En basiti; winrarlarken şifresini kendimize göre yapalım ki reklamımız da olur. Ya da içine bize ait olduğuna dair kodlar, yazılar, değiştirmeler yapalım. Tam sürümü paylacaşacak olan arkadaşlar bunlara dikkat etsinler.

[glow=red,2,300]Ben indirdim,kurdum ve oynuyorum..Ama demo olması dezavantaj...Oyunun tam sürümü bulunursa diğer tüm çiftçilik oyunlarına taş çıkaracak cinsten ama tavsiyem demodunu indirmeyin..Çünkü araçları alıyorsunuz ama binemiyorsunuz..Tam sürümünü istiyor...Sadece pikap ve john deree sts ye binebildim..Tek kelime ile süper oyun...İnşallah biran önce buluruz...Mustafa msn açınca haber verde bir konuşalım..[/glow]