Türk Fiat 640 karşınızdaa :)

ewet arkadaşlar hakiki Türk malı 640 :D bizzat kendi düzenlememdir modeller pontiacsj arkadaşa aittir (izinsiz aldım özür dilerim :) ) ilk düzenlemem olduğundan yorumlarınızı eksik etmeyin :D
hüseyin üresin (krool)
http://uploading.com/files/eb7dfbb6/TURKFIAT640.rar/
6912.png

Ynt: Türk Fiat 640 karşınızdaa :)

sayman link=topic=45988.msg434162#msg434162 date=1313403698' Alıntı:
nasıl yaptığını anlatırmısın hem bilmeyenler öğrenmiş olur.
70 56 nın i3d dosyasını giants editorle açıyoruz orda kabin isimli dosya var onu export yapıyoruz yani çıkartıyoruz örneğin 640 a kabin yapacaksak onun i3d sini açıyoruz file yazan bölümde import diyip kabini kaydettiğimiz yerden alıyoruz kabinin yerini ayarlıyoruz buraya dikkat yer ayarlandıktan sonra kabin isimli dosyayı seçiyoruz yukarıda edit yazan yere tıklayıp cut (kes)i seçiyoruz sonra ana başlık var onun altına paste (yapıştır) yapıyoruz bu ana başlık 640 ın i3d sinin içinde ford4000 olarak geçiyo elimden geldiğince anlatmaya çalıştım pek açıklayıcı olmadı farkındayım ama k.bakmayın :D

kardes pontiacsj nin yaptigi tentenli td85 i çift çeker yapmak için 55-46dt var onun axle yi export ettim ve td 85 e import ettim sonra kes yapistir yaptim ve yerini ayarlayip kaydettim baska bisey yapmadim oyunda traktoru aliyorum klavyem çalismiyor

şimdi axlede durum biraz farklı bu benim dediğim kabin teker gibi parçalar için axle dosyası ana başlığın içine dahil değil sen oyle yapınca traktor eksik kalmış o yuzden sistem tanımamıştır axleyi ana başlığın içine taşıma import ettiğin yerde dursun çünkü orjinalide oyle