yardım arkdaşlar balyaları toplayamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar balya yaptıktan sonra balyaları toplayamıyorum lütfen yardım :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s cçr-*-s

Ynt: yardım arkdaşlar balyaları toplayamıyorum

önünde kepçe olan balya ya traktörünü alıyorum,,balya yaptıktan sonra kepçeyi indiriyorum olmuyor balyaları toplamıyor

3 ve 4 hiç bir şeyi açmıyor 5 e basınca kepçenin önündeki küçük demirgibi şey biras açılıyor gibi aşağıya iniyor gibi oluyor ama yine olmuo

arkadaşım birincisi flood yapma ikincisi siteyi biraz araştır eğer msj yazcaksan değiştir butonu var o süs olarak orda değil ara butonu da süs değil millet aradığını bulsun da konu kirliliği olmasın diye simtarctor oyunuyla ilgili herşey var bu sitede ama araştır herşeyi önüne bekleme hatta bak taha arkadaşımız uğraşmış her makinenin nasıl kullanılacağını ne işe yaadığını anlatmış bu linkten ulaşabilirsin http://www.trakkulup.net/index.php/topic,980.0.html

ARKADAŞIM SİTEDEKİ HERŞEYİ BAKTIM OLMUYO BÜTÜN ŞEYLERİ DE OKUDUM YOK OLMUYOR İŞTE YARDIM ETMİCEKSENİZ ETMEYİN

bence arkadaşımız önüne kepçe kovasını takmayı unuttu 4 e bassa dişler kesin açılır çiftliğin bahçesinde kepçe kovası var onu takıp dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...