ATV almak istiyorum ???

arkadaşlar çok zamandan beri kafamda vardı bi Atv almak istiyorum 3500 TL ye kadaar (kanuni hariç) iyi bi atv markası yada bilgi verebilirmisinizz???

Ynt: ATV almak istiyorum ???

14eray14 link=topic=46042.msg434675#msg434675 date=1313529853' Alıntı:
arkadaşlar çok zamandan beri kafamda vardı bi Atv almak istiyorum 3500 TL ye kadaar (kanuni hariç) iyi bi atv markası yada bilgi verebilirmisinizz???
Valla kardeş bu ara KUBA markası çok moda üstelik atv leri de oldukça güzel... Fiyatlarını bilmiyorum tam olarak ama bilgi alabirim bayiden bana özelden ulaş...

14eray14 link=topic=46042.msg434675#msg434675 date=1313529853' Alıntı:
Aykut Güler link=topic=46042.msg434689#msg434689 date=1313531319' Alıntı:
Valla kardeş bu ara KUBA markası çok moda üstelik atv leri de oldukça güzel... Fiyatlarını bilmiyorum tam olarak ama bilgi alabirim bayiden bana özelden ulaş...
Kuba fena motor çıkarmıyor...Görünüş ve seçenek olarak diğer markalardan üstün gözüküyor...Atvleri ise gerçekten güzel...Bi de Kubalarda Honda`nın eli varmış diye söyleniyor...Bildiğim kadarda bir Japon markası...Ben öneririm...O paralara da alabilirsin... ok-*-s

nh_fıat link=topic=46042.msg434726#msg434726 date=1313535185' Alıntı:
kanuni neden hariçki geçmişinz kötümü :) napacan atv yi albi %131 gez dah bayır 3500 e çok güzel 131ler bulablrsn ;D
kanuni de çalışan biri bana dediki atv lere de aynı scooter motoru nun aynısını takıyolar dedi ok-*-s noo-*-s

kmt çelik e bak derim çelik ve motoran motorsiklerlerin şanzumanları biraz daha değişiktir aynı kg da aynı güçte motorlarını ranpa ya vur fark var denedik yani bizim burda tamircilerde soyluyo tavsiye ederim ama kalite olsun dersen honda yamaha gibi markalara bak :D

kuba kullanmaktayım .motosikletini iyi güzel ama garantili diye satıyorlar,motor harici hiç bir yeri garantiye girmiyormuş ,
giren yerinde parçası gelmiyo, ben şahsen tavsiye etmem ,birkere al iyisini al derim kımhco falan al biraz pahalı olabilir fakat bunlardan iyidir,ve sağlamdır