Bahçe Traktörü Arıyoruz...

40-45 dönüm meyveliğimiz var.Emektar mf165liği bahçe traktörü ile değiştirmek istiyoruz.Tarla işi kalmadı ,boyu uzun geliyor ve sadece kaz ayağı işi ve ilaçlama yapıyoruz.Traktör bayisinde 2007 model 600 saatte t3040 nh bahçe traktörü var.Galerici 54-55 bg olduğunu söylüyor.Acaba işimizi görür mü(İş gücü yönünden zayıf kalırmı diye düşünüyoruz.)Yani kasırga ve Rotavatör de sıkıntı çıkar mı?Bu traktörlerden kullanan arkdaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler.

Ynt: Bahçe Traktörü Arıyoruz...

Kubota modellerin ikinci el 50-55 bg bahçe modelleri var mı bilmiyorum.Sahibinden.com da buldum bi kaç tane ama 50-55 bg yok.Gerçekten iyi traktörler(Fiyatlarından belli).Bizim burada sormak için kubota serviside ,bilende yok.Bizim mf165 den kalan ekipmanlar atıl olmaması için 50-55 bg civarı olsa herhalde sıkıntı olmaz diye düşünüyoruz.
Kubota traktörlerinin fiyatlarıda yüksek gerçekten :)Erkunt bayisine uğradık.Bahçe modellerinin boyları çok uzun geldi.
Acaba nh 3040 da sorunmu yaşarız.Buralarda nh lar var.Sıkıntısı ne olur.Teşekkürler.

bahdiyar link=topic=46044.msg435341#msg435341 date=1313710500' Alıntı:
Kubota modellerin ikinci el 50-55 bg bahçe modelleri var mı bilmiyorum.Sahibinden.com da buldum bi kaç tane ama 50-55 bg yok.Gerçekten iyi traktörler(Fiyatlarından belli).Bizim burada sormak için kubota serviside ,bilende yok.Bizim mf165 den kalan ekipmanlar atıl olmaması için 50-55 bg civarı olsa herhalde sıkıntı olmaz diye düşünüyoruz.
Kubota traktörlerinin fiyatlarıda yüksek gerçekten :)Erkunt bayisine uğradık.Bahçe modellerinin boyları çok uzun geldi.
Acaba nh 3040 da sorunmu yaşarız.Buralarda nh lar var.Sıkıntısı ne olur.Teşekkürler.
haklısnız evet 25 bg lerin boyu yeterli olmaz ....siz ancak bir kaç bayiye telefon burakıp benim gibi bahçe serisi me5700 bekleyeceksinizki atıl olmasın ...servis ve bayisi Amasya ' ' da var zamanla Tokat ' ta olacaktır ..... ancak şu an için tek sorun o ekipmanları çekemz ve b2530 40-50 dönümlük bahçeler için yeterli ama tabi sorun ekipman ...new hollandda sıkıntı yaşamazsınız uzun zamandır bahçe traktörü yapıyolar ....

John Deere 60-C yada Deutz Fahr önerebilirim ikisinde yakıt cüzzi çekiş iyi zaten en az sınıfında deutz yakar hha samede olabilir new holland derseniz ben daha hiç görmedim pek tutulmuyo galiba...

yasindemiralay link=topic=46044.msg762425#msg762425 date=1375193167' Alıntı:
John Deere 60-C yada Deutz Fahr önerebilirim ikisinde yakıt cüzzi çekiş iyi zaten en az sınıfında deutz yakar hha samede olabilir new holland derseniz ben daha hiç görmedim pek tutulmuyo galiba...

ital o ondan fazla bılınmıyor