8066 Fıat & Paksan Balya Makinası Mahmudiye Köyü (Yetek Farms)

Ynt: 8066 Fıat & Paksan Balya Makinası Mahmudiye Köyü (Yetek Farms)

kolay gelsin nail abi en sevmediğim işlerden biri saman işi yok böyle bi pislik :D 80-66 larda güzel traktördür çifçekerleri dahada güzel trakyada oldukça tutuluyorlar öyle bişeyki bu gün al yarın sat değer kaybetmesini bırak para bile kazanırsın :D

• Beğen
Tepkiler: muhammed85

_ÖzGüR_ link=topic=46076.msg435922#msg435922 date=1313872946' Alıntı:
kolay gelsin nail abi en sevmediğim işlerden biri saman işi yok böyle bi pislik :D 80-66 larda güzel traktördür çifçekerleri dahada güzel trakyada oldukça tutuluyorlar öyle bişeyki bu gün al yarın sat değer kaybetmesini bırak para bile kazanırsın :D
Sağol Özgür, aslında biz 265 ten önce 80-66 da alabilirdik, fakat daha önceleri 240 MF 480 fiat gibi trakörler kullandığımız için bize çok büyük gözüküyordu. Aslında hiçde öyle değilmiş.. Bu saatten sonra eski traktör alınırmı.? orası biraz zor...:D Kısmet önümüzdeki sezon iyi bir traktörle bu işe devam etmek istiyorum, bakalım kısmet artık, elimizdeki traktörde haciz sorunu var çok mağduruz. Durumu bi netleşse en az 20 bin TL gibi peşintımız olacak..

nail abi kolay gelsin 8066 laf yok abi balyada gerçekten güzel iş çıkarıyorlar bizim buralarada iki sezon geldi hiç bayılma falan olmuyor bende bu gün bismillah başladım balyaya da ramazanda biraz zor oluyor

memory43 link=topic=46076.msg436104#msg436104 date=1313936935' Alıntı:
nail abi kolay gelsin 8066 laf yok abi balyada gerçekten güzel iş çıkarıyorlar bizim buralarada iki sezon geldi hiç bayılma falan olmuyor bende bu gün bismillah başladım balyaya da ramazanda biraz zor oluyor
Sağol Mehmet, sanada kolay gelsin, 80-66 bu gün son balyalarda yine şow yaptı.:D Mükafat olarak 15/40 PO motor yağı ile yağı değiştirip bizden sonraki köye yolladık..