Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

Ynt: Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

S@BİT link=topic=46081.msg435181#msg435181 date=1313671466' Alıntı:
aynen öyle abicim diğer markalarında çok eksikleri var ama göze görünmüyor KUBOTA Türkiyede yeni olduğu için yok şurası şöyle yok hidroliğinde düğme yok bilmem vitesinde buçuk yokmuş kedi ulaşamayacağı ciğeri mundar eder hesabı herkeste bir kötüleme içerisinde ama ne yaparlarsa yapsınlar bilen biliyor ve alıyor örneğin bundan 4 sene önce felan erkuntun ilk yayılmaya başladığı zaman erkuntun hidroliğinde düğme mi vardı yoktu daha yeni yeni koymaya başladılar ben bu forumda bunları anlatamıyorum yada anlamak istemeyen arkadaşlar çok Kubota bu eksiklikleri göz önüne alıp en kısa zamanda bu eksiklikleri tamamlayacağından eminim..
Bu anlamda ilk önce biz bayilere sonra şuan ki mevcut kullanıcılara baya bi iş düşüyor.Sonucta talep olacak talebi bayi marubeni ye söylüyecek ve olacak.

Ynt: Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

alipasalierkan link=topic=46081.msg435198#msg435198 date=1313673863' Alıntı:
İnşallah satışlarınız böyle devam eder. Bir ara bizim burada da deneme yapmışlardı. Avcılar ' daki şubeniz gelmişti sanırsam. Gerçi denemeleri izleme şansımız olmadı. Ama civar orman köylerinden filan beğenip alanlar oldu. Yeni seriler daha buralara girmedi. Ama ME 9000 ' lerden birkaç tane mevcut.
Tesekür ederiz.Büyük ihtimalle avcıalr olabilir yada keşan şubesi Yeni seriler şuan daha çabuk gidiyor.O bölgedeki her fuara katılıyoruz tanıtmak için şimdi nasipse lüleburgaz fuarı var bayramdan sonra vaktiniz olursa bekleriz.

alikinaci link=topic=46081.msg435203#msg435203 date=1313674224' Alıntı:
Tesekür ederiz.Büyük ihtimalle avcıalr olabilir yada keşan şubesi Yeni seriler şuan daha çabuk gidiyor.O bölgedeki her fuara katılıyoruz tanıtmak için şimdi nasipse lüleburgaz fuarı var bayramdan sonra vaktiniz olursa bekleriz.

Lüleburgaz ' a gelmeyi istiyorum. Çorlu ' ya işten güçten gidemedik. Lüleburgaz ' a giderim diye düşünüyorum. Gidersem standınıza uğramadan geçmeyiz...

alikinaci link=topic=46081.msg435200#msg435200 date=1313673994' Alıntı:
Bu anlamda ilk önce biz bayilere sonra şuan ki mevcut kullanıcılara baya bi iş düşüyor.Sonucta talep olacak talebi bayi marubeni ye söylüyecek ve olacak.
aynen öyle talepler doğrultusunda yeniliklerin yapılcağından eminim..