Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

Ynt: Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

Evet kardeşim Trakyada tek diyorum ben ki daha yapılacak şeyler var.Hafta sonu Lüleburgaza gidiyorum kardeşlik müdür orda olacak büyük ihtimalle onla konusacaklarım var allah nasip ederse.

Ynt: Kubota LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ YENİ ŞUBEMİZ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI BEKLERİZ...!

S@BİT link=topic=46081.msg435118#msg435118 date=1313665774' Alıntı:
hayırlı olsun Allahım bol satışlar versin..
Amin cümlemize inşallah.Ne kadar tanıtırsak o kadar iyi olur en azından insanların ön yargılarını kırarız.Malum diğer markalardan baya bi karalama var iç çeke çeke:)

alikinaci link=topic=46081.msg435122#msg435122 date=1313666039' Alıntı:
Amin cümlemize inşallah.Ne kadar tanıtırsak o kadar iyi olur en azından insanların ön yargılarını kırarız.Malum diğer markalardan baya bi karalama var iç çeke çeke:)
Aynen abicim ne kadar tanıtırsak o kadar iyi bilmeyenler için.Evet diğer markalardan baya bi tepki var ben her traktör sattığımda diğer bayiler karalamaya başlıyorlar ama boşa nefes tüketiyorlar :D

S@BİT link=topic=46081.msg435127#msg435127 date=1313667962' Alıntı:
Aynen abicim ne kadar tanıtırsak o kadar iyi bilmeyenler için.Evet diğer markalardan baya bi tepki var ben her traktör sattığımda diğer bayiler karalamaya başlıyorlar ama boşa nefes tüketiyorlar :D
:) valla bence bunun için zaman harcıyacaklarına kendi merkezlerine eksiklerini tamamlatsalar iyi olacak en azından rakip olurlar:)))

baksana hepiniz burgazdasınız nüfusunuz bizden 40-50 bin fazla böyle giderse siz il olcaksınız biz ilçe :D

buğra link=topic=46081.msg435155#msg435155 date=1313670000' Alıntı:
baksana hepiniz burgazdasınız nüfusunuz bizden 40-50 bin fazla böyle giderse siz il olcaksınız biz ilçe :D
Vallaha bir kere gittim ben yalova daki şubedeyim bu cumarteside gidicem pek büyük yer gibi gelmedi ama köyleri fazlaysa bilemem

alikinaci link=topic=46081.msg435146#msg435146 date=1313669620' Alıntı:
:) valla bence bunun için zaman harcıyacaklarına kendi merkezlerine eksiklerini tamamlatsalar iyi olacak en azından rakip olurlar:)))
aynen öyle abicim diğer markalarında çok eksikleri var ama göze görünmüyor KUBOTA Türkiyede yeni olduğu için yok şurası şöyle yok hidroliğinde düğme yok bilmem vitesinde buçuk yokmuş kedi ulaşamayacağı ciğeri mundar eder hesabı herkeste bir kötüleme içerisinde ama ne yaparlarsa yapsınlar bilen biliyor ve alıyor örneğin bundan 4 sene önce felan erkuntun ilk yayılmaya başladığı zaman erkuntun hidroliğinde düğme mi vardı yoktu daha yeni yeni koymaya başladılar ben bu forumda bunları anlatamıyorum yada anlamak istemeyen arkadaşlar çok Kubota bu eksiklikleri göz önüne alıp en kısa zamanda bu eksiklikleri tamamlayacağından eminim..

Güzel paylaşım. Şubeniz hayırlı olsun. Kubota Trakya ' da sağlam adımlarla ilerliyor. İnşallah çeşitleride arttırır ve arka planda da eksiklerini giderirler...

alipasalierkan link=topic=46081.msg435191#msg435191 date=1313673029' Alıntı:
Güzel paylaşım. Şubeniz hayırlı olsun. Kubota Trakya ' da sağlam adımlarla ilerliyor. İnşallah çeşitleride arttırır ve arka planda da eksiklerini giderirler...
Tam o bölge çiftçisine hitap ettiği için şuan özellikle büyük serilerde satışlar çok iyi.Bütün şubelerdeki büyük traktörleri lüleburgaza çektik mecburen.Hem servis yedek parça bölümüde kurduk bu anlamda da kimsenin aklında soru işareti kalmıyor.Bunun haricinde tanıtım için ramazandan sonra arkadaşlar köy köy gezecek.Keşan şubemizin yetişemediği yerleri gezecekler.

alikinaci link=topic=46081.msg435195#msg435195 date=1313673519' Alıntı:
Tam o bölge çiftçisine hitap ettiği için şuan özellikle büyük serilerde satışlar çok iyi.Bütün şubelerdeki büyük traktörleri lüleburgaza çektik mecburen.Hem servis yedek parça bölümüde kurduk bu anlamda da kimsenin aklında soru işareti kalmıyor.Bunun haricinde tanıtım için ramazandan sonra arkadaşlar köy köy gezecek.Keşan şubemizin yetişemediği yerleri gezecekler.

İnşallah satışlarınız böyle devam eder. Bir ara bizim burada da deneme yapmışlardı. Avcılar ' daki şubeniz gelmişti sanırsam. Gerçi denemeleri izleme şansımız olmadı. Ama civar orman köylerinden filan beğenip alanlar oldu. Yeni seriler daha buralara girmedi. Ama ME 9000 ' lerden birkaç tane mevcut.