Motorine yeni zam!

güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*

[size=14pt]Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş (TÜPRAŞ), bugünden itibaren motorin fiyatına 7 kuruş zam yaptı. Alınan bilgiye göre zamlı tarife saat 24:00 ' ten sonra geçerli olacak.

Geçtiğimiz hafta petrol varil fiyatının 75 doların altına düşmesinin ardından motorine 6-7 kuruş indirim gelmişti.

[/size]

Ynt: Motorine yeni zam!

kim ne derse desin buyrun beni burdan atın isterseniz amma yetti gaarii bu ne kardeşim böyle tarım politikasımı görülmüş cumhuriyet tarihimizde yeter beee alın ananızı da defolun gidin tepemizden kız-*sw sop-*-sa şyt-*-sa

tahminim mazot 4 5 yildir 3.3 ila 3.8 arasinda bence pahali deil istikrarliyani çok mazot küllananlar rafineriden sonra şirket namina mazot alan aracilar var mesala opet kotayi doldurmak için araciya veriyor oda buyuk mal ceken ciftciye adrese teslim 3.85 kene 3.3 e alabilirlerkamyon başina 500 tlye satiliyor karla günümüzde denetim acayip herkes kaliteli mal satiyor bp shell bilindik markalar yuzde 12 civari kar veriyor yeni şirketler b pet aytemiz vs. yüzde 6 sanki mazot 3.7 den 6.7 çikmiş gibi bagiriyorsünüz ama dev gibi son model motorlara binmesini biliyonuz )))

fatih ödemişli link=topic=46095.msg435374#msg435374 date=1313736560' Alıntı:
tahminim mazot 4 5 yildir 3.3 ila 3.8 arasinda bence pahali deil istikrarliyani çok mazot küllananlar rafineriden sonra şirket namina mazot alan aracilar var mesala opet kotayi doldurmak için araciya veriyor oda buyuk mal ceken ciftciye adrese teslim 3.85 kene 3.3 e alabilirlerkamyon başina 500 tlye satiliyor karla günümüzde denetim acayip herkes kaliteli mal satiyor bp shell bilindik markalar yuzde 12 civari kar veriyor yeni şirketler b pet aytemiz vs. yüzde 6 sanki mazot 3.7 den 6.7 çikmiş gibi bagiriyorsünüz ama dev gibi son model motorlara binmesini biliyonuz )))
4 5 senedir mazot o dediğin gibi değildi kardeşim yanlış hatırlıyorsun ,bi araştır 4,5 sene önce neymiş nereye gelmiş açıklaman için teşekkürler ,birde bana türkiye neden akaryakıtta ötv vergisini en çok alan 2. ülke onu acıklayıver şimdiden teşekkürler

fatih ödemişli link=topic=46095.msg435374#msg435374 date=1313736560' Alıntı:
fatih kardeşşş bugün itibariyle 20-20 ekim gübresi 1060 tl kiloso senin ürettiğin buğday ın 550-580 krş. bu gün itibariyle ... bi arkadaş demiş yorumda _yalama oldu_ diye evet aynen olmuş kardeşim. sen o dev gibi dediğin traktörleri alana sor bakalım öderken içiyle kıçı biliyordur. bilmeyenin zaten gerisi kalındır alırda öderde o başka... sen yukarıki yazınla gazel okumuşsun millete sadece senin büyük çiftçi dediğin zaten malı hamudunla götürüyor sen köylü vatandaş tan bahset kardeşşş ... ulan hakkaten bu hükümet milletin anasını almış gitmiş milletin umuru değil bende şahsım olarak bunların topuna alın ananızı defolun gidin tepemizden diyorum kardeşimm kız-*sw sop-*-sa