NH TT Serisi maksimum hiz?

Ynt: NH TT Serisi maksimum hiz?

hız olayına en iyi çözümü ben söyleyim sana. birincisi hız yapan motor bulamadıysan en iyisi tek çeker de işini görüyosa cantı büyüt surat yapmasına büyük bir etli olur emin ol. mesela 16.9-30 lastği git 16.9-34 laastik kullan hız farkını anlarsın. ama bunun için en kötü 60 hp üstü motorla yap derim gerisi sana kalmış

Ynt: NH TT Serisi maksimum hiz?

arkadaşalar bu hız ölçümlerinin cogu yanlış onu söyleyeyim ben 40km/h az bi hız degil.. traktör 50 ile gittiği zaman durmasıda yolda tutmasıda hele böle hafif traktörler için cok zor.. 240 hızlı mesela ama yere cok yakın ve lastikleri ufak esneme ve zıplama yaptırmıyor.. kaldıki söz ettiginiz traktörler 50-60bg traktörler bu traktörler rampayı görünce bırakın 40-50 yi 3.vitese en ufak ekipman takılı ilen düşüyorlar.. valtralar ve erkuntlar düzde çok hızlılar gercekten ama rampayı görünce 3.e düşüyorlar.. bunun dışında newhollandlar v.s. 35km/h hızı pek geçemezler diye düşünüyorum hiç ölçmedim .. 640fiatı ölçmüştüm tam 27km/h yapıyordu.. tam bi ölçüm yapın ozaman görüceksiniz ki 40-50km/h hızlar öle az hızlar dil.. 100bg üstü traktörlerde 50-60km/h lar normal olur bi.. yoksa 50-60bg güçündeki traktörlerle ancak inişlerde veya meyilli yollarda son hızı görebilirsiniz sürekli o hızla yol gidilmez...