erkunt garantie

slm arkadaslar benim erkunt 2010 model 70t 4 ceker var benim garantie problerim var elektikte,sanzmaninda, saate 1 dakkada 2 kere dönür....zisdetemi böyle problemer var??
garantie altina gecmiyormus detiler bana..... ben traktörü alirkan tetiler 3 garantie var ic bisey yapmiyorlar yapmasaler satcem ben traktörü...ne mis böyle is yaaaaaaaa.....
türkcemin küzuruna bakman ben almanyada yasiyorum...... kız-*sw

Ynt: erkunt garantie

ali43 link=topic=46137.msg436063#msg436063 date=1313930199' Alıntı:
slm arkadaslar benim erkunt 2010 model 70t 4 ceker var benim garantie problerim var elektikte,sanzmaninda, saate 1 dakkada 2 kere dönür....zisdetemi böyle problemer var??
garantie altina gecmiyormus detiler bana..... ben traktörü alirkan tetiler 3 garantie var ic bisey yapmiyorlar yapmasaler satcem ben traktörü...ne mis böyle is yaaaaaaaa.....
türkcemin küzuruna bakman ben almanyada yasiyorum...... kız-*sw
bence tüketici haklarına başvur .bi şansını dene .orda doğru tespit yapılır.olsun yazın okunuyoya yeter

arkatas garantie önemli deyil adamalr sati malin hemide söz verdi sözün ardinda durzunlar o benim icin da önemli...erkunt fabrikasi yalan sölüyor..traktörün saati devrine göre calisiyormus böyle bise ben ilk deva duyuyorum...

benim traktörün saati her yarim dakkada dönuyor.... 260 saate olan traktör asasina 130 dakka calisdi.....sanzmandan ses geliyor h dan l ye yada r ye adsam...normalmis bu ses diyorlar...bunlar hepisi yalan öyle bisey olur mu.....adamlar masrafdan kaciyor yapsinlar bidsin is....asasitan memlundum ben traktörümden ama bunlar oldukdan zonra insanin kafasi bosuluyör insani enayi yerine koyolar..... : ' (

Arkadaşım traktörlerin saati o senin kolundaki saat gibi çalışmaz.
Traktörler genelde belli bir devirde tam şimdi aklımda değil ya 1500 yada 1800 devirde çalışırsa 1 saatte 1 saat atar.
Eger bundan yüksek devirde çalışırsan saat daha hızlı atar düşük devirde çalışırsan daha geç atar...

balyacı sadık43 link=topic=46137.msg436128#msg436128 date=1313944765' Alıntı:
Arkadaşım traktörlerin saati o senin kolundaki saat gibi çalışmaz.
Traktörler genelde belli bir devirde tam şimdi aklımda değil ya 1500 yada 1800 devirde çalışırsa 1 saatte 1 saat atar.
Eger bundan yüksek devirde çalışırsan saat daha hızlı atar düşük devirde çalışırsan daha geç atar...
yanlışın var arkadaşım şu anda tüm traktörlerde dijital saatli çıkıyor ve ben denedim 2 modelde dakikası dakikasına kolumda saat ile aynı yazıyor.

marmara591 link=topic=46137.msg436129#msg436129 date=1313945159' Alıntı:
yanlışın var arkadaşım şu anda tüm traktörlerde dijital saatli çıkıyor ve ben denedim 2 modelde dakikası dakikasına kolumda saat ile aynı yazıyor.
Dijital saatleri bilmem eski saatler benim bildiğim böyle çalışır.
Ama eger saat arızalı ve servis bunu garantiden değiştirmiyorsa o servisin alnını karışlarım.
Sen dünya para ver garantiden faydalanama.

abiler bu problem tek bende yok bizim komsu köyünde ayni traktör var oda aynisini diyo.............bende saat tudum ister 2000 yada 3000 devir saat hep ayni atiyor...ben kavadan hatmiyorum denedimde konusuyorum.......gecen sene servisi detiki servis yabilirsa saateda deyistiris bu sene gitim adam dendine tutmadi..........