FB TV yayın Akışı

FB TV yayın Akışı
06.00: Kurbağalıdere den çay keyfi..
07.00: Avrupa Maceramız (Fantastik- Bilim Kurgu)
08.00: Ali Şen ile Şike nasıl yapılır..
09.00: Sinema Parayla saadet olmaz..
10.00: Uygulamalı bol tekrarlı eğitim: Rüştü Nasıl Dövülür ? (Yöneticilerin kışkırtmalarıyla- bol tekrarlı her açıdan.)
11.00: Korku Sineması kuşağı: Ya Barcelona Çıkarsa
12.00: Aziz Yıldırımla Tehdit Günlüğü
13.00: Haber Analiz Manchester United a 1 attık diye sevinirken nasıl 6 yedik..
14.00: Flash Haber Pendikspor Türkiye kupasından elendiği için karşılaşmaktan kurtulduk..
14.30: Yalnızca bizde olanlar: 50 bin kişilik stad nasıl 2 haftada bir kapattırılır
16.00: Bir kokainmanın günlüğü..
17.00: Servetten Çalım yeme Dersleri
18.00: Hayal Dünyası Fenerbahçe Avrupada tur atladı..
18.30: Süper Korku Kuşağı Yıl 1911 7-1 oldu..
20.00: Nihat Özdemir le İtdalaşı
20.30: Ana haber bülteni..
21.30: Kıssadan Hisse Gs yi yendim diye sevinme Şampiyonluğu kaçırdım diye üzülme
22.00: Ordunaryüslerden matematik dersi fişlerle 6 yabancı sayma ünitesi..
22.30: Türk filmi: Kara Murat Papazın çayırında
24.00: Aziz Yıldırımdan fantastik öyküler
01.00: Türkülerle (orda bir avrupa var uzakta. gitmesekte elensekte)

Ynt: FB TV yayın Akışı

oof bea super paylasım ya bu fener ın halı nolcak azız yıldırım 1 numaralı mafya tehdıdt vs vs para cok ama huzur yok sampıyonluk yok hıc bısı yok

14.00: Flash Haber Pendikspor Türkiye kupasından elendiği için karşılaşmaktan kurtulduk..
bu cok super
Hayal Dünyası Fenerbahçe Avrupada tur atladı..
Süper Korku Kuşağı Yıl 1911 7-1 oldu..

buda cok super + repp

Ynt: FB TV yayın Akışı

huzur mu yok enteresan bir bakış açısı ama bu bakış açısına sahip olmak için at gözlükleri takmış olmak gerekir fenerbahçe türkiye süper liginde en üst sıralardadır galatasaray da öyle buradaki bir arkadaşın kuyruk acısı olmuş olcak ki gördüğüm kadarıyla ve bildiğim kadarıyla yaklaşık 1.5 senelik bir mazisi olan bir sitede hiç bu tarz yazılar yazılmamış ama işte kuyruk acısı olan arkadaşlar belli oluyor hiç gerek yok bu tarz yazılara hiç gerek yok böyle güzel bi ortamda uzıycak tartışmalar açmaya birde şunu gördüm ben bunu yazdıktan sonra konuyu açan arkadaş da dahil -rep vericekler verenler de oldu problem diil fakat böyle şeylerle üzmeyelim birbirimizi yoksa hangi futbol takımı sütten çıkmış ak kaşık sorarım size objektif olup cevap verin taraftar olarak diil saygılar....