Erkunt 90 Hp Ve Üzeri Traktörleri Ne Zaman Çıkarıcak. ?

Ynt: Erkunt 90 Hp Ve Üzeri Traktörleri Ne Zaman Çıkarıcak. ?

stemizde bölye konular çok açıldı bi gezinirseniz ulaşabilirsiniz..
bizde bilmiyoruz bugun yarın gidiyor :D
ankaralısınız sanırım gidin bi fabrikya görün araştırın bize uzak geliyor :) ;)

Semih_ link=topic=46212.msg437364#msg437364 date=1314221985' Alıntı:
yok mf 285 değişcek ))) yoruldum artık diyo erkunt alırkende anlaşırsak bayiyle filan anlş-*s deişcek
Değiştir değiştir bizim 285te değişecek bakalım mf bayisine gidersem 5445 i soracam :) bide erkunt getimişler 2.ci el onu sorcam :)

Ben duydum öle bişey araştırdım baya sorduğum oldu doğru dedi öle bişey varmıs ama umutlandırmakda istemem kimseyi ama olursa ki olcak gibi çok güzel olur o yüzden değiştiriyorum ben mfyi :D

Semih_ link=topic=46212.msg437423#msg437423 date=1314224255' Alıntı:
90 hp ve üzerine devlet hibe desteği varmıs oda %50 gibi bi indirim oluyomus ama doğrumudur bilemem ??*-s

Erkunt yeni çıkaracağı 90 ve 100 lükler için zaman ayarını bu olaya göremi denk getirdi acaba.? :)

Semih_ link=topic=46212.msg437423#msg437423 date=1314224255' Alıntı:
90 hp ve üzerine devlet hibe desteği varmıs oda %50 gibi bi indirim oluyomus ama doğrumudur bilemem ??*-s
olurmu olur hiç belli olmaz ama zor gibi duruyor.

devlet zaten traktör ihtiyacı olanlar daha rahat alsın diye çok düşük faizli traktör kredisi verdi dünyanın traktörünü aldı millet halende alıyor.

mtv traktörüde kapsar 3 yılki vizeler tek yıla düşer özel tarım vergisi cıkar devlet traktör hibesi verirse cay kaşıyla verir kepceyle geri alır

Daha önceleri de öyle duyumlar almıştık. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olupta,yani tarlan olupta üzerine ruhsatlı bir traktörün yoksa, bu durumda olanlara devlet hibeli traktör verilecekmiş diye. Belki de bununda bazı koşulları olacaktır. Mesela üzerine ruhsatlı bir traktör bulunmaması gibi. Yoksa herkese vermeye kalksalar devlet bunun altından kalkamaz. Bakın ben senelerdir ekipmanlar için verilen hibe desteğinden yararlanamadım, sırf traktörün ruhsatı babamın üzerine olduğu için. :)

768 link=topic=46212.msg437451#msg437451 date=1314225638' Alıntı:
Daha önceleri de öyle duyumlar almıştık. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olupta,yani tarlan olupta üzerine ruhsatlı bir traktörün yoksa, bu durumda olanlara devlet hibeli traktör verilecekmiş diye. Belki de bununda bazı koşulları olacaktır. Mesela üzerine ruhsatlı bir traktör bulunmaması gibi. Yoksa herkese vermeye kalksalar devlet bunun altından kalkamaz. Bakın ben senelerdir ekipmanlar için verilen hibe desteğinden yararlanamadım, sırf traktörün ruhsatı babamın üzerine olduğu için. :)
yok sana katılmıyorum malasef o zaman üstüne traktörü olan hemen devreder üstünden ve hibeli traktörden yararlanır sonuçta alım satım 70 lira

dolcevita link=topic=46212.msg437449#msg437449 date=1314225577' Alıntı:
mtv traktörüde kapsar 3 yılki vizeler tek yıla düşer özel tarım vergisi cıkar devlet traktör hibesi verirse cay kaşıyla verir kepceyle geri alır
traktörde mtv yok kdv yüzde 8 e düşürüldü yani bayadan beri yüzde 8 buna ekipmanlarda dahil