erkunt nimet 70 mi tümosan 8170

* Erkunt nimet 70 mi yoksa tümosan 8170 yakıt çekiş iş yapmada hangisi daha iyidir arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Ynt: erkunt nimet 70 mi tümosan 8170

kardeşim erkunt kullanıcısım 70t modeli var güç olarak erkunt kesinlikle güçlüdür ve daha fazla iş yapar ama su anki fiyatlara bakarsan eger sıfır fiyatlara tümosanı tavsiye ederim çunku erkunt aldı başını gidiyor :)

Her türlü tümosan derim . Tümosan hem ucuz hem sağlam . Erkunt hem pahalı hem kalitesiz 97 model tümosanım vardı anahtar vurulmadı üstüne 7480N kaportayı açıp bakmışlığım bile olmadı . Alırsan eski tomosanlardan al yenilerini tavsiye etmem

stromae link=topic=46237.msg492035#msg492035 date=1324114244' Alıntı:
Her türlü tümosan derim . Tümosan hem ucuz hem sağlam . Erkunt hem pahalı hem kalitesiz 97 model tümosanım vardı anahtar vurulmadı üstüne 7480N kaportayı açıp bakmışlığım bile olmadı . Alırsan eski tomosanlardan al yenilerini tavsiye etmem
erkunta neya dayanarak kalitesiz diyebiliyosun ki.eminim ya amcanın ya komşunun bir gün traktörü bozulmuşturda ondan ben de tümonun ortadan dağıdığını gördüm ama söylemiyorum ama neden biri dağıldı diye hepsi dağılacak diye birşey yok gözlemlerimizi iyi yapalım lütfen anlş-*s

Ben 2 traktörün (Erkunt Ve Tümosan) In kullanıcı değilim ama erkuntun her türlü tavsiye ederim.yorumlarda arkadaşım erkunt hem pahalı hemde kalitesiz demiş olabilir erkutun beğenmeyebilir lakin bende şunu eklemek isterim yanlış hatırlamıyorsam köylüm 2010 90.80 tümosan aldı ve 2 romok yani 10 ton kadar kum lazım olmuş 90.80 e kepçe bağladı 90.80 3 ton kadar yükledi ve şanzumanı dağıttı 90.80 i sattı erkunt 80.4 aldı 2011 alalı 4-5 ay oldu oğluyla kum yüklüyorlar motorda tık yok seçim senin. :)