erkunt bölündü

01.02.2010
150
0

arkadaşlar bu yazacağım şeyleri sakın ters yerlere çekmeyin ve sakın fanatiklik yapmayın ben gördüğüm şeyleri size yazıyorum aydın ilinin bozdoğan ilçesinde çiftçi olan sezai abi tarlaya sürmeye gitmiş erkunt 60 lık la traktörün arkasında 7 kazık vardı tarlayı sürerken traktörün şaha kalkıp yere vurması sonucu traktör bölünmüş biz oradan geçiyorduk bir baktık erkunt düm düz arazide ortadan bölünmüş her neyse sahibi ankara ya fabrikayı aramış böyle böyle demiş adamlar bölünen traktörü götürüp yerine çiftçeker 60 lık ve kabinlisini indirmişler..

Ynt: erkunt bölündü

okty link=topic=46278.msg437874#msg437874 date=1314350774' Alıntı:
arkadaşlar bu yazacağım şeyleri sakın ters yerlere çekmeyin ve sakın fanatiklik yapmayın ben gördüğüm şeyleri size yazıyorum aydın ilinin bozdoğan ilçesinde çiftçi olan sezai abi tarlaya sürmeye gitmiş erkunt 60 lık la traktörün arkasında 7 kazık vardı tarlayı sürerken traktörün şaha kalkıp yere vurması sonucu traktör bölünmüş biz oradan geçiyorduk bir baktık erkunt düm düz arazide ortadan bölünmüş her neyse sahibi ankara ya fabrikayı aramış böyle böyle demiş adamlar bölünen traktörü götürüp yerine çiftçeker 60 lık ve kabinlisini indirmişler..
resim çekip atsaydınız güzel olurdu. ve adamlar traktoru goturup sıfırını verdilerse sorun yok. bunu hiç bi marka yapmaz kolay kolay. sonuçta belden civata tutuyo civatalar koptumu bölünür ve kolay kolayda motoru goturup yenisini vereceklerini sanmam motoru yaptırırlar geri verirler.

tümosanda bölün müştü.yıllar önce 285 mf de bizim burada bölün müştü.bizim de 640 univrsal bölünmüştü.bunblar nadir olaylardır.ama traktörün bölünen kısmının sadece civatalarla tutturuldugunu unutmayınız.ama yenisi vermiş buda iyi haber.

böyle olaylar her traktörün başına gelebilir sitemizden birinin 82 80 i bölünmüştü bir valtrada tümosanla çekişirken ön takım dahılmıştı gibi asıl mesele bu olay başımızı geldikten sonra mahdur olmamak erkunt u bu konuda gerçekten takdir ediyorum satış sonrası kullanıcısıyla ilgileniyor ve mahdur etmiyor... :)

bu olay hoş birşey değil .ama erkuntu tebrik etmek lazım yenisinin çift çeker ve kabinlisini vermiş .yani aynısının bir üst modelini .başka firma olsa kesin mahkemeli olursun

djzeus link=topic=46278.msg437888#msg437888 date=1314352633' Alıntı:
işte jd farkı burda ortaya çıkıyor adamlar şasi üzerine traktörü oturtturuyorlar
John deere nin 60 hp lik traktöründe şase varmı ? Bizim traktörde şasesiz. Massey gibi önü ağır traktörün önünde +220 kg var. Bu durumdayken önü havaya kalkıyor düşüyor. Bişeycik olmuyor..

Dqn link=topic=46278.msg437967#msg437967 date=1314377486' Alıntı:
John deere nin 60 hp lik traktöründe şase varmı ? Bizim traktörde şasesiz. Massey gibi önü ağır traktörün önünde +220 kg var. Bu durumdayken önü havaya kalkıyor düşüyor. Bişeycik olmuyor..
jd 60 hpliği traktör diye kimse kullanmıyor daha üst modellerindede yok şasili istiyorsan üst sınıf traktörlerini alıcan jd ki gerçekten gerçekten traktöre biniyorum demek için şasi sistemi kullanmadan anlaşılıcak gibi bir sistem değil

EĞER BÖLÜNENİ ALIP YENİSİNİ VERMİŞLERSE TRAKTÖR PAZARINDA İDDALIZ DEMEKTELER HELAL OLSUN BEN JD 4 LASTİĞİ 1 SENE HUKUK SAVAŞIMLA KAZANDIM ADAMLAR TEMİZE GÖTTÜ AMA AVKATIM BAYİ İCRAYA VERDİ O TEMİZ ETMEMİŞTİ HELAL OLSUN ERKUNTA AMA KALİTEYİ VE TEKNOLİJİK YENİLİKLER YAPMASI LAZIM MOTORLARINDA İLERİSİ PARLAK