TARIM ÖZ KULLANANLAR BURAYA

Ynt: TARIM ÖZ KULLANLAR BURAYA

hah şöle başkan onabuna tarım öz iyi demede ben tarım öz bayisiyim veya fabrikasıyım neyse onu söyle iyi yönlerini söyle mibzer ihtiyacı çok..konyadanda bir çok firma burda güzelce reklemını yapıyo

Ynt: TARIM ÖZ KULLANANLAR BURAYA

ben tarımöz şirketinin pazarlamacısyım ve aynı sırada bu mıberi kullanan biriyim arkadaslar herhangı bır sorunu veya bı ıstegı olan herkese yardmcı olurum saygılar

slm arkadaş 7 senedır tarım öz kullanıyorum ben eksigini bulamadım:)))) super bı mıbzer...

yanlız bı sorum olacak cevap verırsen sevınırım..bende 16lı tarım öz var manuel bunu pıstonluya cevırsek malıyetı ne kadar olur ve cevırme ımkanım varmı...ve garantı surenız ne kadardır..

Selamlar ya ben gecen sene 20 li bugday ekımı ıcın tarım öz aldım hersey cok guzel fakat sevmedıgım 2 sey var biri çok topluyor topladıgı zaman tohum dısarda kalıyo dıyerıde cok karık yapıo cok ız bırakıyor dıyer mıbzerlere bakıyorum dümdüz ekılı yerler benım ektıgım yerler hep karık karık buna nasıl bı çözüm bulacaz

Tümocu link=topic=46292.msg713230#msg713230 date=1362431740' Alıntı:
Selamlar ya ben gecen sene 20 li bugday ekımı ıcın tarım öz aldım hersey cok guzel fakat sevmedıgım 2 sey var biri çok topluyor topladıgı zaman tohum dısarda kalıyo dıyerıde cok karık yapıo cok ız bırakıyor dıyer mıbzerlere bakıyorum dümdüz ekılı yerler benım ektıgım yerler hep karık karık buna nasıl bı çözüm bulacaz

selam arkadasım senın bahsettıgın çözum şöyle tarımözler dıger mıbzerlere göre bıraz sık tablaklı yumruk gıbı kesek gelsede tıkanma yapar çagresı tarlanı guzel hazılaman..ıkıncı sorun ıse karık yapması yanı oluk sayılır senın avantajına yagan yagmurlar orda bırıkım yapar ve daha cok nem almasını saglar..eger sıkıntı kabul edıyorum dıyorsan mübzer arkasına demırden bı tapan yap duzenler gelır..

TÜMOCU kardeşim sorununu şu şekilde çözersin mibzerin okunu taktığın kurt ağızı gibi yer var ya onu ters çevir oku bide öle tak eğer sorunun çözülmezse fabrikayı ara çözüm kesin bulacaklardır sana

alper42 link=topic=46292.msg438499#msg438499 date=1314494157' Alıntı:
ben tarımöz şirketinin pazarlamacısyım ve aynı sırada bu mıberi kullanan biriyim arkadaslar herhangı bır sorunu veya bı ıstegı olan herkese yardmcı olurum saygılar
Bizde 1996 model tarimoz gubreli 16 sirali arpa bugday mibzeri var bu makinayla nasil nohut ekerim sira araligi farkli

FIRMA COSKUN link=topic=46292.msg721072#msg721072 date=1363699906' Alıntı:
Bizde 1996 model tarimoz gubreli 16 sirali arpa bugday mibzeri var bu makinayla nasil nohut ekerim sira araligi farkli
[/quote Nohut bugdaydan daha buyuk oldugu icin bugday dislilerinin arasina sikisik kirilmazmi birde delikleri neyle kapatacagiz sizin kendi urettiginiz metal bir serit filan varmi biri kapali digeri acik olacak sekilde

Tarimoz mibzerde arpa ve bugday scalasi var nohut ekiminde bu scalayi nohuta kaca kac oranliyacagiz ornegin dekara 15 kg nohut ekmek istersek arpa veya bugday kolundan hangisini kaca getirmemiz gerekiyor

Bende tarim oz kullanicisiyim 2000 yilinda almistik aldigimiz sene derinlik ayar kolu kirildi imalat hatasi vardir dedik bayi yeni kolgetirdi fakat her sene kirmaya basladi son seferinde ootomatik kaldiran cark in dokum dislilerini kirdi koyumuzde cogu kiside tarim oz var hic birinde boyle sorun olmadi aldigimiz gunden beri ayni yerden ariza yapiyo