kutlucan 415 ın ıcı dııs detayları kutlucan ankara

vıdeoyu cevırdıgı ıcın anıl a tesekkurler 415 ın ıcı ve detayları arkadslar resımlerın hepsıne bakın ve fendt415 varıonun detaylarda sakladıgı basarı ve musterı memnunıyetını dusunun bu arada kutlucan ın sahıbı alı rıza bey ve onu kuran ve turkıyede en cok bıcer satan hacı bey e tesekkur ederım
http://www.dailymotion.com/video/x5yy58_fendt-415-kabin-ci-detayl_auto
anıl:
ıste sozun bıttıgı yer varıo transmısyon ustune tam 4 kademelı gecıs wallahı fendt adamı sasırtırır ya bu arada o orda gozuken sıyah yerler hepsı dume ;) ;) ;)

off bea sısteme bak

hıdrolık kontrol panelı

ya bence zevk meselsı ama aslında ostergeler pek hosuma gıtmedı kulanıs bakımından degıl tıp olarak

far yukseklık ayrı

klıma konrol panelı

busuru ıse yarıo

12 tane falan uflec var

415

BUDA 2cı koltuk onda bıle emnıyet kemerı var

burdanda saat kh vs vs ıvır zıvırı ayarlıyon

ALI RIZA VE HACI BEYE TESEKKUR EDERIM

Ynt: kutlucan 415 ın ıcı dııs detayları kutlucan ankara

ben geçen sene bu fentlere bakmaya gittim dedim kapısını açarmısınız yok dediler açamayız öle bakın dediler bende bakmadan çıkmıştım o yüzden bu traktöre bi türlü ısınamadım

Akif Göktas link=topic=5247.msg54048#msg54048 date=1214853934' Alıntı:
ben geçen sene bu fentlere bakmaya gittim dedim kapısını açarmısınız yok dediler açamayız öle bakın dediler bende bakmadan çıkmıştım o yüzden bu traktöre bi türlü ısınamadım
bana açtılardı sana neden açmadılar acaba :)

ben her turlu kurcaladım ya bunlar kotu adam degılde mıllet kurcalıomus o yuzden acmıyorlar herkese ama alı rıza bey cok ıyı bı ınsan hacı bey de ole anahtarı verdıler ben kafama gore cektım her yerını denemedede 936 yı soz verdı ban surdurcekler =)))

Videoda gördüğüme göre motoru fazla kurcalamışsın

ole oldu bıraz her dugmesıne bastım yaw her yerını actım kapattım ama bunu kurcamaktann bısı olmaz yaw =)))

salih link=topic=5247.msg54043#msg54043 date=1214853540' Alıntı:
vıdeoyu cevırdıgı ıcın anıl a tesekkurler 415 ın ıcı ve detayları arkadslar resımlerın hepsıne bakın ve fendt415 varıonun detaylarda sakladıgı basarı ve musterı memnunıyetını dusunun bu arada kutlucan ın sahıbı alı rıza bey ve onu kuran ve turkıyede en cok bıcer satan hacı bey e tesekkur ederım
http://www.dailymotion.com/video/x5yy58_fendt-415-kabin-ci-detayl_auto
anıl:
ıste sozun bıttıgı yer varıo transmısyon ustune tam 4 kademelı gecıs wallahı fendt adamı sasırtırır ya bu arada o orda gozuken sıyah yerler hepsı dume ;) ;) ;)

off bea sısteme bak

hıdrolık kontrol panelı

ya bence zevk meselsı ama aslında ostergeler pek hosuma gıtmedı kulanıs bakımından degıl tıp olarak

far yukseklık ayrı

klıma konrol panelı

busuru ıse yarıo

12 tane falan uflec var

415

BUDA 2cı koltuk onda bıle emnıyet kemerı var

burdanda saat kh vs vs ıvır zıvırı ayarlıyon

ALI RIZA VE HACI BEYE TESEKKUR EDERIM
1996 yılından beri fendt teknolojisini , değerli çiftçilerimize , hobim olarak anlatmaya çalıştım...hiç bir çıkarım yoktur olamaz da ...sadece makina mühendisi olarak bildiğimi, araştırdığımı aktarmaya çalıştım...

salih emeklerin için teşekkürler FENDT TÜRKİYEDE fazlası ile tanınmıyor ve yeri geldiğinde çokta yanlış yorumlara mesken kalabiliyor bu gösterdiğin ilgi emek ve çaba için teşekkürler canlı performans videolarını bekliyoruz

4 silindirle 154 hp bugün 6t silindirle uygulayan markalar var lütfen araştıralım doğruyu teknik kişiler olarak bulalım rencide ederek değil

saygılar