Erkunt 70T M.f 277 Gold Hilesiz Bir Çekişme Buyrun

Ynt: Erkunt 70T M.f 277 Gold Hilesiz Bir Çekişme Buyrun

SmhGwz link=topic=46309.msg442245#msg442245 date=1315595323' Alıntı:
Arkadaşım bendede erkunt war ben trdeki diğer baiyler arasında bu göktaşın bi farklıgı war sanıryorum yada öyle gösteriyorlar bizim motor 2 ayda geldi ama 10bininci motoru sattıyoruz diyo göktaşlar kovalaklık yapıyordu bu adamlar td 95 le çekiştiren adamlar mf ve h gibi markaları eziyor yada öyle göstermek istiyorlarki pazarda bi yer edinmek amaç ;)
dün fuarın ilk gününde yanlış hatırlamıyosan 18 tane erkunt satmışlar ama okadar iyi insanlarki anlatılmaz.ayıptırsölemesi her sattıkları traktör için eğer varsa sattıkları köyden yoksa başka yerden koyun,keçi adaklık alıp ihtiyaç sahiplerine dağıtan bi aile şirketi onları tanısanız erkunt alasınız gelir :) hiçbir şekilde olumsuzlukları yok tabi reklamınıda en iyi şekilde yapması onunda hakkı. masseydeki ömer göktaş erkunttakıde bladeri akif göktaş. :D pardon akif göktş değilmiş onu bilmiyom :)

anayurtlu 3105d link=topic=46309.msg442260#msg442260 date=1315598816' Alıntı:
dün fuarın ilk gününde yanlış hatırlamıyosan 18 tane erkunt satmışlar ama okadar iyi insanlarki anlatılmaz.ayıptırsölemesi her sattıkları traktör için eğer varsa sattıkları köyden yoksa başka yerden koyun,keçi adaklık alıp ihtiyaç sahiplerine dağıtan bi aile şirketi onları tanısanız erkunt alasınız gelir :) hiçbir şekilde olumsuzlukları yok tabi reklamınıda en iyi şekilde yapması onunda hakkı. masseydeki ömer göktaş erkunttakıde bladeri akif göktaş. :D pardon akif göktş değilmiş onu bilmiyom :)
evet volkan abi çok çok iyi insanlar hatta ben ömer abiyi fuarda gördüm o dedi bana martda çıkcak 90-100-ve 110 ları diye çok iyi insanlar :)

bıraz hop deyın arkadaslar goktasların bıtane dgl bayısı 7 tane bırakında satsınlar ankara tek erkunt satan yer bıle denıle bılır. ve gelelımkı cekısmeye neden erkuntun cektıklerı goze batıyor bı mf nhyı cekse mf ıyı olur nh jdyı cekse ıı olur vs gbı seyler solenır ama gel gelelımkı erkunt cekse HİLE denıler bu kdr hazmedemıycek ne yaptı erkunt sıze cektıyse cektı bıttı cekemedıyse cekemedı bıttı bu kdr ya yok erkunt sole bole demeye grk yok.

anayurtlu 3105d link=topic=46309.msg442260#msg442260 date=1315598816' Alıntı:
yo oyle bayıler ıı olur bızım nh bayısıde cok iyidir satsın ama bızım sıtemızde tartıymalar çıkıyorya ondan oylayı ıydınlatmaya çalşıyorm
berat06 link=topic=46309.msg442328#msg442328 date=1315617508' Alıntı:
bıraz hop deyın arkadaslar goktasların bıtane dgl bayısı 7 tane bırakında satsınlar ankara tek erkunt satan yer bıle denıle bılır. ve gelelımkı cekısmeye neden erkuntun cektıklerı goze batıyor bı mf nhyı cekse mf ıyı olur nh jdyı cekse ıı olur vs gbı seyler solenır ama gel gelelımkı erkunt cekse HİLE denıler bu kdr hazmedemıycek ne yaptı erkunt sıze cektıyse cektı bıttı cekemedıyse cekemedı bıttı bu kdr ya yok erkunt sole bole demeye grk yok.
bence hazmedemek değılde erkuntçular fanatıklık yapıp ortayı karıştırmaları yada case çektiğinde onlar bızden ustu yok havalarına girmedıklerınden de olabılır ;)

berat06 link=topic=46309.msg442328#msg442328 date=1315617508' Alıntı:
doğru söledin usta anlş-*s senin resimdeki erkunt büyük duruyo sanki yeni çıkcak 90lıklar gibi valla :D

Semih_ link=topic=46309.msg442486#msg442486 date=1315674306' Alıntı:
Erkuntun yerine mf çekseydi öle demezdin ama erkunt çekince hep hile oluyo nedense
hileli olan mf olsa mf derdim. tümosanı sevmem en sevmediğim motorlardandır (genetik)ama erkunt hile yapsa tümosanı tutar erkuntu hükmen mağlum ilan ederim sonra td 95 servet 80 t ye ne demeli

mf_ford link=topic=46309.msg442519#msg442519 date=1315678149' Alıntı:
hileli olan mf olsa mf derdim. tümosanı sevmem en sevmediğim motorlardandır (genetik)ama erkunt hile yapsa tümosanı tutar erkuntu hükmen mağlum ilan ederim sonra td 95 servet 80 t ye ne demeli
erkunt çekiyo derim ;D

Semih_ link=topic=46309.msg442525#msg442525 date=1315678758' Alıntı:
usta bitane 80t erkuntum olsa köyde 95 nh var onla baglıcaktım ama yok fakirlik bizden yana işte
inşallah erkuntun olur.10 hp üstü motorlarla hilesiz kapışma dikkat et derim abyi çekişmesine benzemez