STEYR i Ankara da TÜRK TRAKTÖR üretecek.

Steyr Kompakt S mit neuer Kabine. Steyr S yeni kompakt araç ile.

Mit der aktuellen Kompakt-Baureihe haben die neuen Einstiegsmodelle wenig gemeinsam. Mevcut serisi, kompakt yeni giriş seviyesi modeller ortak çok az var. Sie werden auch an völlig unterschiedlichen Standorten gebaut. Ayrıca tamamen farklı sitelerde üzerine inşa edilmiştir. Während die Kompakt-Modelle im italienischen Werk Jesi produziert werden, kommen die beiden neuen Kompakt S-Typen aus dem Türk Traktör-Werk in Ankara. Kompakt modeller Jesi, İtalya tesislerinde üretilen iken, Ankara ' da kapı Traktör fabrikasından iki yeni kompakt S-tipi vardır. Die ersten Traktoren sollen voraussichtlich im September dieses Jahres an Kunden ausgeliefert werden. İlk traktörler müşterilerine bu yıl Eylül ayında teslim edilmesi bekleniyor.
Die Kompakt S-Serie von Steyr umfasst zwei Modelle: Der 4055 S leistet nach ISO TR 14396 oder ECE R120 41 kW/56 PS. 4055 S ISO 14396 ve ECE R120 41 kW/56 hp yapar: S-Serisi kompakt Steyr iki modelden oluşuyor. Er ist quasi das neue Steyr-Baby. O yeni Steyr-bebek geçerlidir. Der 4065 S entfaltet bei der Nenndrehzahl von 2.300 U/min 48 kW/65 PS. 4065 S 2.300 dev / dak 48 kW/65 hp Devir de gözler önüne serilir.
Was bei den neuen Kleinen von Steyr sonst noch alles neu ist, erfahren Sie in der Ausgabe 11/2011 unserer Fachzeitschrift „Der fortschrittliche Landwirt“. Ne Steyr yeni başka her şeyin yeni küçük olan, bizim dergisinin 11/2011 sayısında 'ilerici çiftçi' öğreneceksiniz

Landwirt de gezinirken bulduğum bir sayfanın bir bölümünün türkçeye çevrilmiş şeklini sizlerle paylaşmak istedim. İtalya jesi tesislerinde üretilen kompakt traktörlerden ikİ yeni modelinin de Türkiye de Türk Traktör tarafından üretilerek traktörlerin bu eylül ayında tesliminden bahsediliyor. İlgilenen arkadaşlara bayram hediyesi, Türk çiftçisi için HAYIRLI OLSUN.

Ynt: STEYR i Ankara da TÜRK TRAKTÖR üretecek.

Yazıda S serisinden bahsediliyor, o seri 56 ve 65 beygirlik ufak bir seri herhalde. Ama onları ütettikten sonra dışarıda üretilen başka modellerinde satışını yapacaklardır. CASE lerde yaptıkları gibi. :)

evt aynen katılıyorum...
ne diyelim hepimiz için hayırlı olsn, steyr asıkları için güzel bir haber :)

ama ben profi gibi orta halli(70-110 bg) serilerinde burada üretilmesini umuyodm :S

süper haber benim emektar 1994 styer 8073 bu yıl degişeçekti . ne alsam diye düşünüyordum çıksın araştırıp fiyat uygun olursa kesin aldırırım bi 65 bg lik styer

Üretilecek seri NH nin TD ve CASE nin JX serileriyle bire bire ayni olacak diyolardi. Bence cok yanlis yaparlar. Kendi özellikleri olan bir seri cikarsa daha cok tutulur.

satocan58 link=topic=46343.msg439114#msg439114 date=1314725914' Alıntı:
Üretilecek seri NH nin TD ve CASE nin JX serileriyle bire bire ayni olacak diyolardi. Bence cok yanlis yaparlar. Kendi özellikleri olan bir seri cikarsa daha cok tutulur.
Zaten deneme olarak ürettikleri farmall c ve t4 serisinin steyr versiyonuymuş...

768 link=topic=46343.msg439347#msg439347 date=1314815509' Alıntı:
http://www.steyr-traktoren.com/Pages/de/Aktuelles-Veranstaltungen/Traktor-Aktuell/Traktor_Aktuell_FlipViewer/2011/TA_2011_06/flipviewerxpress.html

Steyrin bu dergisinden 2 sayfa çevirince Kompakt S modelini göreceksiniz. Bunlar diğer kompaktlardan daha ufak, standart olan kompaktlar 65 -95 beygir aralığında.

t4 serisi ile aynı...

4 sayfa snra 9000 serisi var o da cse jxu nh t5000 ile aynı...
kardes firmalar old için :)