KUDRET 100T

: KUDRET 100T

arkaadaslar hıc bu motordan kullanan varmı yanı demek ıstedıgım bılmeyen anlamayan kotu falan dıye yorum yapmasın bu 100 luk kudret cok acayıp bı konfora sahıp vıtesler falan dugmelı erkuntun bınılecek tek traktoru bu bence cokta hosuma gıdıor bunun motoruda baya ıdeal alınabılecek bı traktor ama ben ankarda pek goremedım bunda muhaa*-*-n hatta bı tane bıle gormedım sımdıye kadar tarlada

Erkunt Kudret, yabancıların Lindner markasıyla aynı motor. Bu motorun parçaları ithal ediliyor, Türkiye ' de birleştirliyor. Diğer Erkunt modellerinin tümü Türkiye ' de üretiliyor, Türkiye ' de toplanıyor. Kudret ' in fiyatı en son baktığımda 80000 YTL idi. Bana biraz pahalı geldi açıkçası, o fiyata daha değişik markalar alınabilir.

Lindner
LindnerG93b.jpg

Erkunt
kudret1001db9.gif

Buradan da Kudret ' i merak edenler izleyebilir.
[youtube=425,350]http://youtube.com/watch?v=F8AXaLa4Nz8[/youtube]

mustafa ben bu kudreti tek bikere gördüm onuda petrolde kamyonun üzerinde adamın dediğine göre bu kudretler komple dışarıdan gelip sadece erkunt damgası wuruluyor benim en son duyduğumda ki onuda farmphotoda duydum 98 milyardı
pardon erkunt kudret biara polatlıya getirmişlerdi ama geri götürdüler satılmayınmca soh-*-s

: : KUDRET 100T

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=516.msg3206#msg3206 date=1199446454' Alıntı:
Şimdiki fiyatı 77000 YTL, link aşağıda.

http://www.erkunttarim.com.tr/kudret100.php

Kudret ' le diğer Erkunt modellerini karşılaştırmayın, arada dağlar kadar fark vardır. Çünkü Kudret ithal diğer seriler yerli, Erkunt ' un alınabilecek tek motoru Kudret bence...
MUSTAFA BU FİYATLAR YENİ FİYATLARMI YOKSA ESKİMİ ERKUNT 80T NİN FİYATINA BAKTIM 57,500YTL YAZIYO BAŞAKLARDAN UCUZ YAFFF

TMS_HST link=topic=516.msg3151#msg3151 date=1199391984' Alıntı:
alone_tiger_26 kardeşim bu erkunt ların motoru yabacı herhalde bi yerde okumuştum... noo*-*-
EVET ARKADAŞIM BU ERKUNTLARIN MOTORLARI PERKİNS.BU MOTORLARI UZEL ' DE MASSEY-FERGUSON ' LARDA KULLANIYOR.ERKUNTLAR MOTORUNUN YABANCI OLMASINDAN DOLAYI BENİM GÖZÜMDEN DÜŞTÜ FAKAT TÜRKİYEDE VE TÜRK PATENTİ İLE ÜRETİLDİGİ İÇİN DESTEKLİYORUM ÇÜNKÜ TÜRKLERİNDE ARTIK BİŞEYLER YAPMASI LAZIM.

slm.genel mail ile bende kendimi sizlerin arasında buldum.herkese hayırlı sohbetler bol kazanç vede bereketli yarınlar dilerim.ben geçen mayısta kudret almış bulunmaktayım.bana taplam maliyeti65.500 ytl.saygılar