Otomobiliniz Dizel mi? Benzinli mi?

Dizel mi? Benzinli mi?

• Kullanılan toplam oy
    69
Ynt: Otomobiliniz Dizel mi? Benzinli mi?

doganbey1 link=topic=46388.msg441625#msg441625 date=1315467259' Alıntı:
Bizde önceden hep manuel vites araba vardı. Babamda otomatik vites sevmezdi. Ama otomatiğe bir alışınca bırakamıyorsun. :D şimdi otomatikten vazgeçmem diyor. Valla 1.8 type s lerin şekli hiç güzel değil. Ben sevmiyorum. Ama seda civic ler çok güzel. Ona hafif de bir makyaj yapacaksın offff. Ama benim her zaman aklım e 39 kasa bmw lerde. onların dizeli acayip az yakıyor. ve performansta cabası.
Bu söylediklerinin aynısını:D Sonradan otomatik Vites alan su Dacia ' ların Duster ' modeli alan bi aile dostumuz var. Nekdar rahatlık varmış, kesin outomatic vites Alın diyor babamın aklını çelmiş gibi bişii :D Normal manuellere binmeyeceğinin garantisi Veriyor:D

S.A. Otomatik vites çok rahatlık ama Edremitten Ezineye kadar gidiş geliş yolda kafa çıkartıp sollayabilir miyim endişesi çok kötü, Megane hemen kavramıyor manuel gibi hiç değil. Ama eşim çok rahat kullanıyor, sakin giderken ve şehir içinde bana da çok rahat geliyor. Yine de bir sonraki arabam kısmetse manuel ve dizel olur.

Bu birazda arabanın gücü ile alakalı. Şimdi bizim araba sorento 2.5 140 hp. D de iken gaza yüklen ok gibi fırlıyor. Ha eğer triptronic olarak kullanmak istersen zaten anında yapıştır :D bende eskiden manuel vites severdim ama cidden eziyet abi :D başka bir şey değil. Eniştemde şavrole cruze var. 1.6 benzinli otomatik 115 hp. Araba triptronicte çok güzel gidiyor. Fakat D de o kadar iyi değil. Bayırlarda 6. vitesten 3. vitese kadar indim :(

djzeus link=topic=46388.msg441535#msg441535 date=1315421374' Alıntı:
dostum biz genç değilmiyiz gençlere gider diye :) bu modifiye olayını en hızlı yaşayanlardan biri bendim zamanında insan sade arabalara bakıyor bir süre sonra bu model iyice yumurta gibi ama şimdi :) oturaklı büyük arabalara daha çok yakışıyor yaptığın herşey bu şanzımanı anlayan pek yok bu tip bana göre yeni astra şahane olmuş bu arabayı bakıcağınıza yeni astra alın daha şık gösterişli
ya abı haklısın ama 30 yaşına gelenler yada ben 21 yaşındayım benım gibiler hactback types gibi arabalar kullanmak istiyo ama ilerki zamanlarda 320d civc tarzı araçlar kullanmak istiyo :)
benim bizde1,8 rover200vi var çok güzel gidişi fln içide geniş ve stılo bravo golf gibi kısa araçlar kullanmak istiyoruz ama 30 yaşına gelınce 320d gibi ve serı araba istıyor bence tası herkes farklı ve saygı duymak gerek :)

7 yaşımdan beri araba ve traktör üzerindeyım 124 131 şahin dogan reno toros mıtsubişhi l200 cady toyota corolla yeni doblo dmax limited hepsınıde yıl yada yıllar kullandım amaaaaa nıssan skystar sss deki zevk hiçbirinde yok süspansıyon rahatlık güç gösteriş yakıt epsı mukemmel *098*-

doganbey1 link=topic=46388.msg441666#msg441666 date=1315480688' Alıntı:
Bu birazda arabanın gücü ile alakalı. Şimdi bizim araba sorento 2.5 140 hp. D de iken gaza yüklen ok gibi fırlıyor. Ha eğer triptronic olarak kullanmak istersen zaten anında yapıştır :D bende eskiden manuel vites severdim ama cidden eziyet abi :D başka bir şey değil. Eniştemde şavrole cruze var. 1.6 benzinli otomatik 115 hp. Araba triptronicte çok güzel gidiyor. Fakat D de o kadar iyi değil. Bayırlarda 6. vitesten 3. vitese kadar indim :(
düz viteste basıcan acımıycan hep devirli bak nasıl ok gibi gidiyor sonra istedeği kadar bayıra geleyim 3, vites yine çok iyi benim arabama göre benim araba 2. viteste 110 km hız yapıyor 3. viteste çoğu arabayı yerim benim açımdan hiç birşey fark etmez

fatih ödemişli link=topic=46388.msg441704#msg441704 date=1315486945' Alıntı:
7 yaşımdan beri araba ve traktör üzerindeyım 124 131 şahin dogan reno toros mıtsubişhi l200 cady toyota corolla yeni doblo dmax limited hepsınıde yıl yada yıllar kullandım amaaaaa nıssan skystar sss deki zevk hiçbirinde yok süspansıyon rahatlık güç gösteriş yakıt epsı mukemmel *098*-
reno ve dublo nissan kullanıyorum ama gönlün nissanda yol toz camur vs uzun yol kısa yok farketmez nereye sürersen gider yolda ne oldugu önemli degil cukur camur toz cok güzel suspansiyon insana güven veren sürüş var