ls

Ynt: ls

bizim buralarda orhaneli keles ilçelerinde çok yaygınlaştı bu Ls ler alanlarda memnun olduklarını söylüyo önyargılı olmamak lazım bi rampada takıldı diye traktör harcarsak işimiz bitti. kore malı sence çokmu kötü bi mal cazgin0020 nickli arkadaşım hyundaide kore malı ama kamyonette en iyi bildiklerimizi dahi solladı her konuda...

Ahmet745 link=topic=46424.msg440525#msg440525 date=1315210243' Alıntı:
bizim buralarda orhaneli keles ilçelerinde çok yaygınlaştı bu Ls ler alanlarda memnun olduklarını söylüyo önyargılı olmamak lazım bi rampada takıldı diye traktör harcarsak işimiz bitti. kore malı sence çokmu kötü bi mal cazgin0020 nickli arkadaşım hyundaide kore malı ama kamyonette en iyi bildiklerimizi dahi solladı her konuda...
araba konusunda parça bulunur fakat traktorde araba kadar rahat parça bulamazsın özellikle ls nin 90 lıgı çok lux çok güzel bi motor fakat ben kore malı olmasından motorun geleceginin pek parlak olacagını sanmam. arıza vermesi durumunda insanın başını ne desekte agrıtır. kul yapımı sonuçta illaki arıza verebilir. ama motor kotu değil.

bende 60lık var memnunum ve bu malın arkasında anadolu gurubu var yanı kıa hundaı gallıgani(balya makınası) mıtsubusı efes pılsen honda ve daha bırçok buna benzer dev markalar hepsı bu adamların yanı kotu olsa tutup kendılerını lekelemez hangı traktor 5 yıl garantı verıyor artı dığer traktorlerden çok fazla özellıği yakıt çok az mazot şamandrası bozuldu aradık anında değiştiler ve mıtsubusı japon malıdır yanı sağlam rampada çıkamayan arkadaşa gelınce bence şoforden diyorum çunku rampalarda guzel yanı bende 266 gold da var ondan ustun sıze bukadar dıyorum...

izim köydels u 60 var arkadaşlar bir yıldır sorunsuz çalışıyor
gayette menmunlar şimdiyekadar sorun açmadı
ama bilmiyorum büsürü para verilip alınıyor
hangi işte nasıl kullanacağınız çok önemli hangi traktöre ihtiyacınız olduğunu iyi bilmek lazım ..

cazgin0020 link=topic=46424.msg440586#msg440586 date=1315226138' Alıntı:
araba konusunda parça bulunur fakat traktorde araba kadar rahat parça bulamazsın özellikle ls nin 90 lıgı çok lux çok güzel bi motor fakat ben kore malı olmasından motorun geleceginin pek parlak olacagını sanmam. arıza vermesi durumunda insanın başını ne desekte agrıtır. kul yapımı sonuçta illaki arıza verebilir. ama motor kotu değil.
dediğine hak veriyorum ama mitsubıshı ile bağlantılı olması biraz umutlandırıyo ama dediğin gibi bi mal ne kadar sağlam olursa olsun yedek parça bulunurluğu önemli tabii ilersinin pek parlak olduğu söylenemez.....

arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki biz ls 60u kabinli var.ilk yıllar çok zor geçti çekmedi yerler oldu da 4 litre yaktığı oldu ama şimdi motor tam olarak açıldı 1000 saatte ve dekarda zor topraklardan bahsedersek da 1.5 litre eğer torf kum olursa 1 litre yakıyor ama biz 2009 da almıştık o zaman lar ilk traktörler olduğu için sağlam olabilir herkes kafasından laf uydurmasın abicim sen de hoşuna gidiyorsa al gitmiyorsa bilmem...

Ben Denizli nin Çal kazasındanım bizim köyde 4-5 ls oldu hele bi amca onun kadar traktörü hor kullannan birini tanımam 3 sene oldu yanılmıyorsAM traktörü alalı. daha bi çontası değişmedi. bizde U60 veya R 60 almayı düşünüyoruz . tork Devir (d/dk) :2.600 kendi alanındaki en yükksek devir. şubatta denizli tarım fuarı oluyor nasipse alacaz inşallah.

LS Plus Serisi, 4x4 özelliği, düşük yakıt tüketimine sahip yüksek teknolojili Iveco Euro3 motoru, 3 farklı hızda çalışabilen kuyruk mili, sürüngen özellikli 20 ileri-20 geri vitesli şanzımanı, hızı ve yüksek verimliliği ile her türlü toprak ve mevsim şartlarında performans gösterirken, klimalı-CD çalarlı orijinal kabini ile konforlu bir sürüş sağlıyor.

siteden buldum alıntıdır!

konik dişli sayesinde 4x4 olan ls tek çeker traktörün döndüğü yerden dönüyorbence cok guzel bı teknoloji ve tarlada tv sayesınde insan sıkılmıyorbence guzel bı traktör yakıtıda gercekten cok ideal...

Arkadaşım ben de aldım anlatılanların çok üstünde vites seçeneği çok istediğin vitesde kullan kuyruk mili ayrı bir harika kendisi desen öyle dönüşler mükemmel yakıt çok güzel bence bulunduğun yerde yani ls bayiinden bir deneme motoru iste deneme motoruyla arkasına ne takacaksan tak ve kullan nasıl olduğunu göreceksin yapacağın tek şey bu işte kullandığın malzemeyi tak sonra karar ver boş çıkamamış satmış bunları geç kullan sana uygunsa kararını öyle ver her traktörün deneme motoru var bayilerden iste ve dene sadece yapacağın bu saygılar