çorum da pancar sökümü 15 eylülda başlıyor

çorum da pancar sökümü 15 eylülda başlıyor

arkadaşlar çorumda pamcar sökümü 15 eylülde başlıyor bizde yakında başlarız bu yıl makineyi ilk çalıştırcaz allah nasip ederse bu yıl aldık makinayı vide oları paylaşırım allah kazasız belasız çalışmaları nasip etsin hepimize

Ynt: çorum da pancar sökümü 15 eylülda başlıyor

bizim buralarda 20 sinden evvel sökülmez tahir.benim arkadaşımda 6 sıra söken nh nin kendinden yürür pancar sökme makinesini aldı ma talep olmadı adam taa rusyaya pancar sökmeye gidiyor.

aksoylar link=topic=46469.msg441083#msg441083 date=1315330049' Alıntı:
bizim buralarda 20 sinden evvel sökülmez tahir.benim arkadaşımda 6 sıra söken nh nin kendinden yürür pancar sökme makinesini aldı ma talep olmadı adam taa rusyaya pancar sökmeye gidiyor.
usta bizde 20 sinden önce sökmeyiz ama önce makinaya yer açarız sonra duruma göre söküme ahırlık veririz

anayurtlu 3105d link=topic=46469.msg441145#msg441145 date=1315331622' Alıntı:
bizimde 15ine söküm verdiler bizde başlıycaz 5parça yer var anca yetişiriz :)
bizm 20 dönüm volkan kardeş bizim kini hallederiz birazda piyasaya çalışırız sezonu böyle kapatırız senin kaç dönüm toplamda

bizim 140 dönümde çok zorlu yerler var ara açması uğraştıracak erkuntu gine daraltacaz bakalım bu seferde manevra azalıyo domuz gibi burundikine gidiyor nasıl olcak bilmyorm :) sen o makınayla piyasaya nasıl çalışcan yakıtını çıkarmaz yaw :D depodan kaybediyor maksimum 200m söküm yapar :D

kardeş dönümünü 80 tlden söküyoz bizim burda bide kamyona yüklemiyoz şeker fabrikası bizm köyü 2 km bizm köyden gözüküyor fabrika zaten ben söküp yığıyorum kamyonluk iş yok yani volkan kardeş
anayurtlu 3105d link=topic=46469.msg441200#msg441200 date=1315337355' Alıntı:
bizim 140 dönümde çok zorlu yerler var ara açması uğraştıracak erkuntu gine daraltacaz bakalım bu seferde manevra azalıyo domuz gibi burundikine gidiyor nasıl olcak bilmyorm :) sen o makınayla piyasaya nasıl çalışcan yakıtını çıkarmaz yaw :D depodan kaybediyor maksimum 200m söküm yapar :D

bizim burdada 15 inde başlıyor biz işçiye yüklemeli olarak söktürecez bakalım seneye bi hibeye yazılacaz sökum makinesine işçi diyorki senin ki dursun diyor eylül ün sonuna kadar bizim işçi 15 kişi hepside zehir valla adamların önune kamyon çek elle yüklüyorlar 250 dekar 3-4 haftada biter onun için biz geç başlayacaz gibi

tahir link=topic=46469.msg441203#msg441203 date=1315337763' Alıntı:
kardeş dönümünü 80 tlden söküyoz bizim burda bide kamyona yüklemiyoz şeker fabrikası bizm köyü 2 km bizm köyden gözüküyor fabrika zaten ben söküp yığıyorum kamyonluk iş yok yani volkan kardeş
anladım kurakta sökersen hiç inmeden tarlayı bitirrsin gavur çamurda öldürüyo işte :)