ERKUNT isim yarışması sonuçları belli oldu.

Ynt: ERKUNT isim yarışması sonuçları belli oldu.

haşmet diye traktör ismi mi olur ya zerafet yazmıştım ben 4 isimle katıldım ama hatırlamıyorum aslında rahmet filanda olurdu :D kudret olsa daha iyidi kudret 85 kudret 95 kudret 105 :p

şaşrı-*-*
!
ersan bey demiştin isim koyma işi firma sahiplerinin kendi insiyatifi ama bu isimler
Birinciliği KIYMET,
İkinciliği HAŞMET,
Üçüncülüğü ise HİKMET isimleri kazandı.

haşmet ne yaw :S şöyle büyük kalıp motor yapıp Asalet fln koysaylardı :( sağlık olsun :)

doganbey1 link=topic=46499.msg441473#msg441473 date=1315412368' Alıntı:
neye göre bi değerlendirme yapıldı onuda yazsaydılar :D

Sadece, jüri üyelerinin hoşlarına gidip gitmediğine baktılar herhalde. Aslında belirlenen isimleri oylama usulü yapsalırdı Türk çiftçileri olarak bizler bile belirleyebilirdik. :)

768 link=topic=46499.msg441483#msg441483 date=1315413257' Alıntı:
Sadece, jüri üyelerinin hoşlarına gidip gitmediğine baktılar herhalde. Aslında belirlenen isimleri oylama usulü yapsalırdı Türk çiftçileri olarak bizler bile belirleyebilirdik. :)
evet çok iyi olurdu
SmhGwz link=topic=46499.msg441482#msg441482 date=1315413227' Alıntı:
şaşrı-*-*
!
ersan bey demiştin isim koyma işi firma sahiplerinin kendi insiyatifi ama bu isimler
Birinciliği KIYMET,
İkinciliği HAŞMET,
Üçüncülüğü ise HİKMET isimleri kazandı.

haşmet ne yaw :S şöyle büyük kalıp motor yapıp Asalet fln koysaylardı :( sağlık olsun :)

şimdi hatırladım ben asalette yazmıştım .

belki nu isimleri yazan çok kişi vardır çok ödül vermemek için haşmet filan koymuşlardır

qarizmatiqa link=topic=46499.msg441488#msg441488 date=1315413901' Alıntı:
evet çok iyi olurdu
şimdi hatırladım ben asalette yazmıştım .

belki nu isimleri yazan çok kişi vardır çok ödül vermemek için haşmet filan koymuşlardır
:) anneme soruyorlar siizn motor ne marka oda diyo aykutla nimet diyo :D komşular war kadınlarda öyle alıştı aykutla nimet diye :D
ama biz alışığızdır bea :) tofaş: dogan kartal şahin şerçe
)))

Himmetide koysalardi yaw. Köyden indim sehrenin serisini tamamlasinlar temelli...Bence artik su MET le biten isimlerden kurtulmali erkunt. Türkcemizde isimmi yok. Illaki insan ismi olmalimi.

Ben, babam ve bir arkadaş bu isimlerin üçünü de önerdik ama aynı ismi öneren farklı kişiler talihli seçildi.
Bu isimlerin seçileceğinden emindim zaten. Çünkü diğer isimlerde aynı mantıkla gidiyor ve hepsinin bir anlamı var motor gücüne ve büyüklüğüne göre. Neyse hayırlı olsun.

baştan isimlerinden belli tutulmayacakları :D
koyun adam gibi isimde millet gitsin arkasından.ne haşmet hikmet falan.
adını türkçe isim koycağına herşeyinde türkün yaptığı parçayı kullanda daha farklı olsun.