fuar fiyatları

arkadaşlar meraba merak ettiğim bu fuarlarda traktör fiyatları galerilere göre daha aşağıda oluyor diyorlar doğrumu acaba bilgisi olan varmı acaba alsak piyasa fiyatından ağaımı olur. :S

Ynt: fuar fiyatları

evet arkadaşım bizim burda geçen sene traktör alcak olanlar fuarı bekledi daha avantajlı olduğunu söylüyolar satılan traktörün üstüne alan adamın satılmıştır altınada alan adamın ismi yazılıyo satılmıştır kağıdını asmak için can atıyo firmalar bizim burda geçen sene diyarbakırdan gelip traktör alan vardı....

bursa fuarında bizim burada z.odası aracılığı ile gidenler oldu baya traktör alanlar var avantajlı oduğunu söylüyorlar ne kadar doğruysa inş kardeş katılmayaca çalışacam.

ramazan14 link=topic=46516.msg441638#msg441638 date=1315468099' Alıntı:
bursa fuarında bizim burada z.odası aracılığı ile gidenler oldu baya traktör alanlar var avantajlı oduğunu söylüyorlar ne kadar doğruysa inş kardeş katılmayaca çalışacam.
ayın 14ünde açılıyo gel mutlka geçen sene fuarda satılan traktör ve ekipmanın sayısı belli değil hele fuarın son günü gittim şaşırdım her ekipmanda satılmıştır kağıdı asılı...

Ahmet745 link=topic=46516.msg441643#msg441643 date=1315468407' Alıntı:
ayın 14ünde açılıyo gel mutlka geçen sene fuarda satılan traktör ve ekipmanın sayısı belli değil hele fuarın son günü gittim şaşırdım her ekipmanda satılmıştır kağıdı asılı...
Ahmet sen ilk 2-3 günü oradamısın fiyatlarla ilgili haberleşelim. cumartesi oğluma sünnet düğünü yapacağım kısmetse pazar ev misafir dolu olur, kaçmak için bahane olur fuar. kısmet.

malkaralı_yusuf link=topic=46516.msg441652#msg441652 date=1315476663' Alıntı:
Ahmet sen ilk 2-3 günü oradamısın fiyatlarla ilgili haberleşelim. cumartesi oğluma sünnet düğünü yapacağım kısmetse pazar ev misafir dolu olur, kaçmak için bahane olur fuar. kısmet.
evet abi ordayım zaten 2 günde deteylı olarak anca gezerim fuarı 1 ve 2.günleri gel veya ne konuda bilgi istersen görüşelim fotoda çeker gönderirim. cemiyetin mübarek olsun allah evlendirmesini nasip etsin....

cazgin0020 link=topic=46516.msg441670#msg441670 date=1315480990' Alıntı:
oyle diyolar ama alakası yok fuara gelen traktorleride o bolgenin bayisi getiriyo normaldede o bolgenin bayisi satıyo :) liste fiyatı belli neyse o fiyattan soyluyo pazarlık yapıyo alıyosun :)
sen gel buraya fuara gör bak ben 7610 almasayıdm sıfır bi john deere alıcaktım bayi acelen yoksa bekle fuarda al dedi senin dediğin her yer için geçerli değil bursa fuarı dünyadaki sıralamada her standı gezicem de 1 günde kesinlikle gezemezsin 2 günde geziyoruz biz her sene....

Ahmet745 link=topic=46516.msg441713#msg441713 date=1315489695' Alıntı:
evet abi ordayım zaten 2 günde deteylı olarak anca gezerim fuarı 1 ve 2.günleri gel veya ne konuda bilgi istersen görüşelim fotoda çeker gönderirim. cemiyetin mübarek olsun allah evlendirmesini nasip etsin....
Sağol Ahmet kardeşim benim konum nh td 100 fiyatlarına bakacağım haberleşelim inşaallah. Cebimi sana mesaj atıyorum.