erkunttan 3 yıl garanti

1 hafta önce falan afyonun emirdağ ilçesinde bir arakadaş erkunt 80.4 lüksü 72 bine aldı şu yeeni 4 silindirlilerden traktörde 4 saat sonra arıza çıkmış ilçedeki ustaya getirdiler usta fabrika hatası olarak değerlendirdi olabilir gayet normal bir parça yı takmayı mı ne unutmuşlar traktörün arka takımı full söktüler. ustanın dediğine göre patron parçayı kendi ilçeye kadar getirecekmiş ama sonra vazgeçip yeni bir tane traktör yollamış.traktörü detaylı olarak inceleme fırsatı buldum fakat fotoğraf çekemedim.gerçekten kalite konuşuyor yani tabi bazı eksiklikleri var ama olacaktır.bunu zamanla tecrübe kazandıkça kapatacaktır .3 yıl garantili erkuntlar herkese hayırlı v e uğurlu olur umarım...

Ynt: erkunttan 3 yıl garanti

3 yıllık garanti çıkalı 1 yıl oldu. ewt erkunt 80.4 çok güzel bi traktor sadece intercol eksik. onuda normal 3 silindire intercol koydular 80.4 servete ise mazot pompasına lda koydular turbo gibi görev goruyor . motor feci bişey öyle bi sesi çıkıyorki :)

morrrrr link=topic=46575.msg442368#msg442368 date=1315649152' Alıntı:
1 hafta önce falan afyonun emirdağ ilçesinde bir arakadaş erkunt 80.4 lüksü 72 bine aldı şu yeeni 4 silindirlilerden traktörde 4 saat sonra arıza çıkmış ilçedeki ustaya getirdiler usta fabrika hatası olarak değerlendirdi olabilir gayet normal bir parça yı takmayı mı ne unutmuşlar traktörün arka takımı full söktüler. ustanın dediğine göre patron parçayı kendi ilçeye kadar getirecekmiş ama sonra vazgeçip yeni bir tane traktör yollamış.traktörü detaylı olarak inceleme fırsatı buldum fakat fotoğraf çekemedim.gerçekten kalite konuşuyor yani tabi bazı eksiklikleri var ama olacaktır.bunu zamanla tecrübe kazandıkça kapatacaktır .3 yıl garantili erkuntlar herkese hayırlı v e uğurlu olur umarım...

bende emırdaglıyım erkunt alan sahsın ısmını soylersen belkı tanıyorumdur .. merak ettım sımdı :S guzel bır olay yenısının gonderılmesı ok-*-s

yahya link=topic=46575.msg445925#msg445925 date=1316538785' Alıntı:
evet ama düneyin arkadaşdaki 2011 4x4 4 piston erkunt şsde yapmış daha 400 saatta az daha kül oluyormuş şöför zor söndürmüş en az 4 in üzerinde masraf vardı
garantiye sokturtsun sokmazlarsa sikayet etsin ki erkunt fabrikası o kotulemeyi duyurmamak için o makinayı 1 kurus masraf yaptırmadan kullanıcıya geri yapıp teslim eder.

erkunt iyi motor olabilir ama 3 yıl garanti filan fos çünkü ben yaşatım satış müdürü motordan hiç anlamayan biri laf anlatamıyosunuz boş laf üretiyolar yerli malı iyi olur dedik ama adamı delirtiyolar