412 fendt ayrıntılı resımler mehmet abının motoru

Ynt: 412 fendt ayrıntılı resımler mehmet abının motoru

önder çifçi link=topic=5275.msg54394#msg54394 date=1214944796' Alıntı:
sorunuz salih ' e ama yetkilisi olarak ben cevaplıyayım..aksilik olmazsa perşembe günü açılacak.yapım aşamasında.daha detaylı bilgiler içericek bir site hazırlanmakta..selamlar
ferruh abi çok teşekkür ederim saygılar...

ağır abi link=topic=5275.msg54395#msg54395 date=1214944852' Alıntı:
gusel resımler salıh harıka daha ayrıntılı olamazdı anlş-*s

selam ve sevgiler ağır abiiii.....neredesin be kardeşim..bitmediyse söyle geleyim şu pancar suyuna..
ürünün bol,mahsulun bereketli olsun...bu gidişle senin pancarları taşımaya kocaoğlan lazım olucak...
şaka bi yana hasad ne alemde..selamlar

önder çifçi link=topic=5275.msg54422#msg54422 date=1214947140' Alıntı:
selam ve sevgiler ağır abiiii.....neredesin be kardeşim..bitmediyse söyle geleyim şu pancar suyuna..
ürünün bol,mahsulun bereketli olsun...bu gidişle senin pancarları taşımaya kocaoğlan lazım olucak...

Koca oğlan güzel fikir. :) Ferruh abide tam yerinden vurdu.

allah razı olsun ferruh abı düşünmen yetr gönüller bır yerde olsun ben hallederım sana ne bel ne de kurek tutturmam atılla abıyle sız bana muhabbet edıverın yetr:) hasad derken

pancarları taşımaya bence kocaoğlana gerek yok ..ağırlıkları tam 209 s te yeter diye düşünüyorum ...hasan kardeşime sevgilerimle...

hasan abı dogru walla kıymetını bıl
ama bana bole bı fırsat gecse bıde mazotla ılgılı proplemım olmasın black beauty arkasına 3 tonluk bı damperlı romukla butun pancarı kaldırırdıdım yanı ben usenmem ferruh abı cekerım 2 ayda surse 3 aydasurse 3 tonluk romuka ne bı romuk takarım nede 3 tondan fazla yuk atarım black beauty olsunda yeterkı ?=)))

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5275.msg54430#msg54430 date=1214947663' Alıntı:
Ağır abi kıymetini bil valla. :)
ne kıymetlıymişim be her ana ağır abı doğuramaz dıye düşünüyorum heyt be ne konustum ama[size=20pt]abilerim tşk mustafa ve salıh sanada[/size]

ağır abi link=topic=5275.msg54427#msg54427 date=1214947450' Alıntı:
allah razı olsun ferruh abı düşünmen yetr gönüller bır yerde olsun ben hallederım sana ne bel ne de kurek tutturmam atılla abıyle sız bana muhabbet edıverın yetr:) hasad derken
çevrede buğday falan varmı?orak ayı malum. biz hasad zamanı deriz..ürün verimi ne alemde...

FERRUH USTAM ATİLLA ABİM MUSTAFA HASAN KANGALLI KARDEŞİM VE SALİH TÜM ARKADAŞLARIM NEKADAR GÜZEL YORUMLARINIZ VAR AKŞAM ERKEN KAÇTIM KEŞKE BENİMDE ÇORBADA TUZUM OLAYDI TEŞEKKÜRLER HERKEZE AYRI AYRI FENDT YORUMLARINI OKUMAYA DOYAMIYOR İNSAN

insomnia link=topic=5275.msg54593#msg54593 date=1215015372' Alıntı:
FERRUH USTAM ATİLLA ABİM MUSTAFA HASAN KANGALLI KARDEŞİM VE SALİH TÜM ARKADAŞLARIM NEKADAR GÜZEL YORUMLARINIZ VAR AKŞAM ERKEN KAÇTIM KEŞKE BENİMDE ÇORBADA TUZUM OLAYDI TEŞEKKÜRLER HERKEZE AYRI AYRI FENDT YORUMLARINI OKUMAYA DOYAMIYOR İNSAN
ağır abi yine kayboldu...ortadan

atilla link=topic=5275.msg54640#msg54640 date=1215022205' Alıntı:
ağır abi yine kayboldu...ortadan
yok abı buralardayım dun lastık patladı onu yaptım elıme almısken yenıledım lastıklerı o yuzden takılamadım ama bu gece sızınleyım namzdan sonra burada toplantı var duyanlar duymayanlara haber versın