YARDIM

Ynt: YARDIM

Fiyatları için net birşey söyleyemem. Temizliğine ve bakımına göre değişir. Ama 75.000 TL ile 95.000 TL arası bir parayı gözden çıkarmanız gerekebilir. ARES 557 ATX ' ten şuan için ikinci el olarakta karşıma hiç çıkan olmadı. Zaten bizim traktör gibi temiz bir tane bulsam ben kendim alırım...:D Yeni serilerin fiyatlarını göz önüne aldığımız zamanda bu paralara denk geleceğini düşünüyorum. Yakıtından ve çekişinden memnunuz. ARES serisinde zaten tüm modeller aynı civarda yakıyor. Sadece ekipman büyüttüğünüz zaman işlenen alan fazla olduğu için biraz daha yakıtta düşme olabilir. Ama 96 ile 123 Hp ' sini aynı işe uygun ekipmanlarla koşun ikiside aynı civarda yakıyor. Yakıt olarak güzel traktörler.

Ynt: YARDIM

katliyam link=topic=46622.msg445543#msg445543 date=1316438759' Alıntı:
zaten biz sıfır almayı düşünü yoruz internetten fiyatlarına baktım ama bula madım sıfırın fiyatları nekadar

ARES serisinin sıfırı artık üretilmiyor. Yerine ARION 400 serisi üretiliyor. ARES 557 ATX ' in ayarında da ARION 410 mevcut. ARION 410 ' lar ülkemizde yeni satışa sunuldular. Bursa fuarına fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla ilk olarak getirmişler. Fiyatlarını tam olarak bilemeyeceğim. Ama 58.000 - 61.000 Euro civarı bir fiyatı vardır diye tahmin ediyorum.