ZETOR VS FENDT...zetoru beyenmeyenlere gelsın fendt boyun egdı

Ynt: ZETOR VS FENDT...zetoru beyenmeyenlere gelsın fendt boyun egdı

Özgür Gülbaş link=topic=46627.msg443166#msg443166 date=1315851738' Alıntı:
Şimdi o koşullara gore degısır.Mesala mf de kazanır nh de bunu her zaman bılemezsın.Kimin kazanacagını ok-*-s
herkes zetoru traktorden saymıyo forumda işte zetor.fendtı bıle gecebılıosa bişey demeye gerek yok

zetor hiçde kötü değil birkere gayet sağlamdırda. ama yedek parça ve servis konusunda çok zayıftır. bunlar yarıştırmış ama sürenler bir kerede makinaları değişip bidahaa yarışmaları lazım şöforden şöfore çok fark var çünkü...

poyraz2030 link=topic=46627.msg443173#msg443173 date=1315852482' Alıntı:
zetor hiçde kötü değil birkere gayet sağlamdırda. ama yedek parça ve servis konusunda çok zayıftır. bunlar yarıştırmış ama sürenler bir kerede makinaları değişip bidahaa yarışmaları lazım şöforden şöfore çok fark var çünkü...
Haklısn :)

bizim burda 7441 ve 8441 var gayet güzel motorlar özellikleri çok güzel kuyruk milleri vitese göre deişiyo mesela 6 ileri bunlar sulama yaprken aynı gazda ana vites boşta yol 1e taktın zaman su az basıyo 2 ye takıyon ideal su basıyo 3 te boruları patlatıyo çok güzel makinlar sesi bitiriyo adamı zaten

aksoylar link=topic=46627.msg443164#msg443164 date=1315851322' Alıntı:
zetorda çok güzel traktör erkunt almasaydım 8441 proxsima alacaktım.

ama ince leyip sık dokuduk erkuntun daha iyi oldugunu gördük çok araştırdık hakkaten 80.4 7441 den iyi 7441 e 24lü goble takıyolar ben denemeye 26 lı taktım onun 24 lüyle gittigi süratle gidiyodu.ama zetorda çok güzel traktör kuyruk mili çok güzel.

Valla güzel videolar tamamını izledim. Zetor güzel gidiyor ama ilk videoda zetoru geçiyor fent. Şimdi burdan anladığım kadarıyla claas ve jcb nin bayırcılığı pek yok. Bayılma problemi var. Fakat diğerleri güzel gidiyor hele claas ile landini yarışırken landini aradaki farkı bayırda kapattı. :D

ne olursa olsun kimse çıkıp diyemez bu traktör fendt ' ten üstün diye adamlar dünya devi traktörde sağlamlık kalite güç hepsi 1. sınıf daha üzerine traktör yok