Hayvanın içini boşaltıp çaldılar

Mandıranın 200 metre ilerisinde büyükbaş hayvanının sakatatını gören mandıra sahibi Dursun Yılmazer, durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Çalınan hayvanının aynı köy içerisinde kesildiğini belirten Yılmazer, “Büyükbaş hayvanımı mandıranın 200 metre ilerisinde kesilmiş olarak gördüm. Bu durum bende sok etkisi yaptı. ÇalınanKırıkkale’nin Balışeyh ilçesine bağlı Dikmen Köyü’nde, gece saatlerinde büyük baş bir hayvan çalındı. Mandıradan çalınan hayvanın, aynı köy içerisinde iç organlarının boşaltıldığı anlaşıldı. hayvanın aynı yerde kesilmesi büyük cesaret ister.” dedi.

Hırsız veya hırsızları mobeseden bulacaklarını umduğunu söyleyen Yılmazer, “İlçede yıldırım düşmesinden dolayı 1.5 aydır mobese kameralarının çalışmadığını öğrendim. Bizim emniyet güçlerinden tek isteğimiz, devriyelerin biraz daha fazla artırılmasıdır.” diye konuştu. Jandarma ekipleri ise olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Ynt: Hayvanın içini boşaltıp çaldılar

ben böyle insanların analarını avratlarını..... duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 şyt-*-sa kız-*sw

Ynt: Hayvanın içini boşaltıp çaldılar

Hırsızlıklar adi suç sayıldığından adamları suçüstü yakalasan bile içeri atmadan salıveriyolar. Yakaladığın zaman cezasını sen vermeye kalksan, bu seferde hırsızı bırakıp seni içeri atıyorlar. Hırzızlara kendimizi de öldürtürsek yakalayabilirlerse anca o zaman içeri atarlar herhalde. Nasıl iştir anlamak zor. Aklıma geldi, birkeresinde bir bankanın güvenlik görevlisini, bankayı soyan bir hırsızı vurduğu için hakkında yasal işlem yapmışlardı. ??*-s